İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Sitesi Yarışması (12 Kasım 2011 - 12 Aralık 2011)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Merhabalar

Kendi fikrimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Böyle bir yarışmanın gerçekleştirilmesine sevindim. Bundan sonraki dönemlerde de yarışmaların düzenleneceğini varsayarsak, başvuruların forum dan konu başlığı altından değil de, yarisma.iyinet.com gibi bir url ile ve sadece yarismaya özgü tasarlanan bir sayfa ile kabul edilmesinin daha iyi olacağını düşünmekteyim.

Foruma üye olan arkadaşların arasında sitelerinin adını bazı sebeplerden dolayı vermek istemeyenler olabilir. Başvuru sırasında tabiki de adını, soyadını, site adını belirtmeli, ancak finale kalmayı hak eden site sahiplerininin adı,soyadı ve site adı açıklanırsa kanaatimce daha güzel olacaktır. Lafı fazla uzatmadan son olarak şunu belirtmek istiyorum. Etkili ve güzel bir yarışmaya etkili ve güzel bir tasarımla başvuru yapılması dikkatleri daha çok üzerine çeker diye düşünüyorum.

Saygılar
Lynch

Güzel bir düşünce bence yapılabilir. :alkış:

messi28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahsifilm.com

Yarışmacı Adı: Hüseyin Kaya
Site Adı: Yahşi Film
Site Adresi: yahsifilm.com
Yarışma Yazısı Linki:
Site Açıklaması: Ücretsiz filmin adresi...
Not: Film,Oyun,Program Arşivi

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Peki sitemiz makale sitesi yada blog değilse nasıl yazı yazacağız? Linkleri görünen bir yere koymamız yetmez mi?

Siteniz bir blog sitesi değilse bir adet altsayfa oluşturabilirsiniz. Örneğin: yarisma.html şeklinde. Bu sayfaya yazıyı ekleyip, anasayfadan link vermeniz yeterli olur.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kurallarda belirttiğimiz gibi illegal siteleri kabul etmiyoruz. Bu siteler başvuru yapmış olsalar bile ilk posttaki yarışmacı listesine eklenmeyecekler. Sitesini listede görmeyen "sitem neden kabul edilmedi" diye pm atıp sorabilir.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tamam abla siteyi bugün kodlamaya başlamıştım. Yarışma sonuna kadar bitirebilirsem katılmayı isterim :) Ancak bu 250 kelimelik makale ne hakkında olacak ? Yarışmayı mı anlatacak ?

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yarışmacı Adı: Enver Yurtsever
Site Adı: Lyrics10
Site Adresi:lyrics10.com
Yarışma Yazısı Linki: lyrics10.com/Yarisma
Site Açıklaması: Yabancı Şarkıcı ve Şarkı Sözlerinin bulunduğu geniş içerikli web sitesi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende katılmayı düşünüyorum ama ödülü alamazsak 2. ye mi gidecek acaba ? :)

12 yada 13 Aralık tarihinde asker olma ihtimalim varda :)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Yarışmacı Adı: Enver Yurtsever
Site Adı: Lyrics10
Site Adresi:www.lyrics10.com
Yarışma Yazısı Linki: http://www.lyrics10.com/Yarisma
Site Açıklaması: Yabanco Şarkıcı ve Şarkı Sözlerinin bulunduğu geniş içerikli web sitesi

Lütfen sizce bu makale özgün mü? Kuralları koyup işaretleri silip yanına 1-2 cümle yazmışsınız olmadı bence böyle . Ben yerinizde olsam 0 dan özgün yazarım yazdım da. Çünkü yazınıza göre de puan vercekler.

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Lütfen sizce bu makale özgün mü? Kuralları koyup işaretleri silip yanına 1-2 cümle yazmışsınız olmadı bence böyle . Ben yerinizde olsam 0 dan özgün yazarım yazdım da. Çünkü yazınıza göre de puan vercekler.

Bu kararı siz mi veriyorsunuz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tamam abla siteyi bugün kodlamaya başlamıştım. Yarışma sonuna kadar bitirebilirsem katılmayı isterim :) Ancak bu 250 kelimelik makale ne hakkında olacak ? Yarışmayı mı anlatacak ?

Yarışmayı anlatan, duyuru niteliğinde bir yazı olacak.

Bende katılmayı düşünüyorum ama ödülü alamazsak 2. ye mi gidecek acaba ? :)

12 yada 13 Aralık tarihinde asker olma ihtimalim varda :)

Gitmeden banka hesap numaranızı bırakırsanız, durumunuzu göz önünde bulundurarak birinci olursanız ödemeyi hesabınıza yatırırız. :)

Bu kararı siz mi veriyorsunuz?

Yazının bir başka yarışmacıdan çalınmamış olması önemlidir. Böyle bir durumda yarışmacının şikayette bulunma hakkı var.

kkabardeyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
response90 site tanımda bari özgün olsaydın kardeş :)

hem benim yazımı hem de site tanımını almışsın :)

benden helal olsun ama adminlerin pek hoşuna gitmez sanırım bu

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
response90 site tanımda bari özgün olsaydın kardeş :)

hem benim yazımı hem de site tanımını almışsın :)

benden helal olsun ama adminlerin pek hoşuna gitmez sanırım bu

Sadece yarışma hakkında bilgi veren kısmı aldım. Eğer sakıncası varsa Kaldırıp başka bişey yazabilirim o kısma.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Başvurumun kabul edildiğine sevindim.Yazı ile oynayabiliyor muyuz acaba?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yarışmacı Adı: samanpan
Site Adı: Psikoloji Forumu
Site Adresi: www.psikolik.com
Yarışma Yazısı Linki: buyrun
Site Açıklaması: Psikolojik Rahatsızlıklar'a online çözümlerin üretildiği ve psikoloji ile alakalı paylaşımların yapıldığı forum
Not: Beyler :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5