İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Sitesi Yarışması (12 Kasım 2011 - 12 Aralık 2011)

okanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıtım yazısını başka sitede yayınlayıp başka bir siteden katılabilirmiyiz (ikiside benim sitem). Çünkü bir sitemin içeriği tamamamen webmaster diğer değil.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tanıtım yazısını başka sitede yayınlayıp başka bir siteden katılabilirmiyiz (ikiside benim sitem). Çünkü bir sitemin içeriği tamamamen webmaster diğer değil.

Yarışmaya yazının yayınlandığı site ile katılım gösterme zorunluluğu vardır.

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ödül güzel yarışma güzel ama makalenin yarışma sonrası kaldırılmaması kötü :) 1. gelirsek kalsında gelmezsekde durucak makale onu anlayamadım :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İlk postta da belirttiğimiz gibi başvurularını yapıp listede sitelerini göremeyen üyelerin başvuruları kabul edilmemiş anlamına gelir. 27 Kasım tarihine kadar yeni bir site ile başvurabilir veya pm atıp siteleri ile ilgili sakıncalı durumu öğrenebilirler.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ozanti kardeşim hata veriyor siten.

Üzgünüz, aradığınız sayfa ozanTi.Net Tam Tadında İnternet adlı blogda yok.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bende açıyor ozanTi problem yok.

isByTiti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum sahipleri de katılabiliyor mu ? vBSEO link çıkışını çünkü nofollow yapıyor ve forumlarda linkler ziyaretcilere kapalı

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Katılacaktım fakat bugüne kadar katıldığım diğer iki yarışmanın da tanıtım yazılarını -onlarda mecbur olmadığı için- yayımlamamıştım. Ben, konularım haricinde yayın yapmıyorum :( Keşke niş bir sitem olmasaydı da tanıtım yazısını dert etmeyip yayımlayabilseydim ama yazarların bekleyen onca yazısı varken öyle bir yazı yayımlayamam.

Çok güzel hareketler bunlar ama.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5