İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

Sizce İyinet Ayın web sitesi aşağıdakilerden hangisi olmalı

• 3dmalatya.com

Kullanılan: 10 9.3%
  • bilgisever.net

Kullanılan: 16 14.8%
  • kenancanol.com

Kullanılan: 4 3.7%
  • lyrics10.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • psikolik.com

Kullanılan: 12 11.1%
  • sahneustalari.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • sanalplanet.com

Kullanılan: 28 25.9%
  • usluer.net

Kullanılan: 23 21.3%
  • yeniansiklopedi.com

Kullanılan: 3 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    108
  • Anket kapatılmış .

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
isousluer 'e verdim oyumu... favorimdi zaten.. inş kazanır..

yanlız ben bu ilk 10 'un seçiminde belirli kriterlere bakarsınız diye ummuştum ama... malesef.. ilk 10 siteleriniz içinde öyle bir site varki....

sadece 10 tane yazısı var ve bu site ilk 10 'a girmiş..

süpersiniz...

10 tane yazı yazıp ilk 10'a girmek hangi kritere giriyor merak ediyorum...

bu bir kriter değil, isterse bir konusu olsun yarışmaya katılabilir. bizim o siteyi seçmemizin sebebi belki de sitesinde kullandığı özgün bir js kodudur. (örnek verdim)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
İlk açıldığından beri takip ve takdir ettiğim bir site var.Başta katılmayı düşünüyordum fakat baktım ki o cidden hak ediyor ve bende devamını gelmesini istiyorum. Katılmadım. Arkadaşa oyumu verdim. Teması sitesine uymuş. Başarılar diliyorum :) 'sanal bi'site.

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismini vermicem farkediliyor ztn dikkatli bakarsanız.. daha kalıcı bağlantılarını ayarlarını (link yapısı) bile yapmamış 10 adet yazı ekleyip.. 10 'a girmiş.. sen diyorsun ki özgün js ??

kalıcı bağlantı bile yok sen js den bahsediyosun..

bu yarışmada şike var :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
js kodu sadece bir örnekti. uzatmayınız.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanalplanet.com dan yana oyumu kullandım güzel site başarılar

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herneyse...

Görsellik ve işlevsellik
Domain - içerik uyumluluğu
Arama Motoru Optimizasyonu
Güncellik
Özgünlük

10 tane yazıya bakiyomuş bide özgün js ler felan... bunuda öğrenmiş olduk..

Neticede yarışma.. katılım göstermiş herkeze teşekkür etmek ilk 10 'a girmiş kişilere başarılar dilemekten başka laf düşmez....

Tabi özgünlük buysa...

Son mesajımdı.. Daha yazmıcam..

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
2 ayda pr 5 sahibi olan dmoza girmeyi başarmış bir siteye verdim oyumu tanımasam da başarılı bir kişi olduğunu gösteriyor istatistikler...

52 site arasında çok başarılı siteler mevcuttu örneğin google da çok kez karşıma çıkan duslerforum'u göremedim ama onun yerine sitesinde 3 - 5 tane makalesi ve basit bir teması olan bir site ilk 10'a girmeyi başarmış acaba nasıl bir algoritma uygulandı eleme yapılırken

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2 ayda pr 5 sahibi olan dmoza girmeyi başarmış bir siteye verdim oyumu tanımasam da başarılı bir kişi olduğunu gösteriyor istatistikler...

52 site arasında çok başarılı siteler mevcuttu örneğin google da çok kez karşıma çıkan duslerforum'u göremedim ama onun yerine sitesinde 3 - 5 tane makalesi ve basit bir teması olan bir site ilk 10'a girmeyi başarmış acaba nasıl bir algoritma uygulandı eleme yapılırken
Algoritma mı :D Arkası olan kazanıyor ; ama ilk 10 da en azından biz seçiyoruz orada en azından hak eden kazanacak.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
umarim boyle bir sey olmaz hak edenlere zarar gelmez
Hepimiz insanız,hepimizin bir ters zamanı olabiliyor.O anda tabi birbirimize kırıcı davranabiliyoruz.Burada olan tüm yönetici arkadaşlarımın hata yaptıklarında hatalarını kabul edecek olgunlukta olduklarından eminim.Bu nedenle siz onları anlayışla karşılayın.
Ben tüm arkadaşlarım adına özür dilerim. :hmmm:

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Boyle dusunursek forum olarak gercekten cok iyi yerlere gelebiliriz.Evet bende hata yapmis olabilirim tabi ki onlarda dediginiz gibi insanlik hali.Ozur dilemenize gerek yok ama bu erdemi gostermeniz bile benim icin cok buyuk bir sey.Ben ozur diliyorum yaptigim yorum icin.Saygilar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ozkan'ı desteklemek için geldim. Oyumu kullandım gidiyorum. Kırmayın birbirinizi bu sadece bir yarışma.
Selamlar sevgiler herkese :)

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yorum yanlis yere oldu cepten yazdigim icin modlar silebiliyorsa silebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5