• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

İyinet Ban Affı Hakkında Bilgilendirme

Nginx

Ekip Lideri
Bilgiler
Katılım
23 Kasım 2014
Mesajlar
273
Reaksiyon
90
Puanları
8
Şube
Sakarya
104 Aydır Üye
Merhabalar ,

Forumun devir işlemleri gerçekleşmiş gelen yeni yönetim ile birlikte altyapı çalışmaları başlatılmıştır. Devam eden çalışmaların akabinde iyinet'in eski ihtişamına kavuşması için bir ban affı olması gerektiği sonucuna varmış bulunmaktayız. Okuduğumuz eski mesajlar neticesinde bir çok arkadaşın keyfi, yoktan yere sebepsiz forumdan uzaklaştırıldığı anlaşılmıştır.

  • Forumdan dolandırıcılık veya türevi icraatlerden dolayı uzaklaştırılan üyelerin, forum içerisinde ki güvenliği tehlikeye atacağından ban affı söz konusu değildir.

ban affı için [email protected] mail adresine ;

Adınız :
Soyadınız:
Forum Kullanıcı Adınız :
Foruma Kayıtlı Mailiniz ( mail adresi değişmiş olanlar için ) :
Banlanma Nedeniniz:
Eklemek istedikleriniz (savunması olanlar için ) :
bu şablona uygun mail atabilirsiniz. Başvurularınız incelenip mailden dönüş yapılacaktır.

iyi çalışmalar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst