İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Bot v1.0 (Wordpress)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İyinet A*ult Bot v1.0

186. satırdaki
$f = fopen('/resim_yolu/resim/'.xxxxx_seola($baslik).'.jpg', 'w');

satırdaki resim_yolu yazan bölüme web sitenizin dosya adresini yazın. Eğer bilmiyorsanız bir video ekleyin çıkacak hata kodunda site yolunu yazacaktır.

Wordpress i yüklediğiniz sitenin ana dizinine resim klasörü açın.

klasör halinde Wordpressin wp-content/plugins klasörüne atın.

Eklentilere gelerek etkinleştir deyin.

Ayarlar bölümüne linki eklenecektir.

Demo

Moderatör tarafında düzenlendi:

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam zamanında :D domaini regledim yarın siteyi acıordum.Videoları özel alana ekletebilirmiyiz acaba ?şuanda pek vaktim yok kurcalayamıorumda..

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botu indirdim denedim.Güzel calıstı ama 2 eksigi var.
1.cisi=>Proxy lazım.xvideos trde yasaklı oldugu için videolar gösterilmiyor.
2.cisi=> Bu videoları özel alana ekletebilirmiyiz acaba ??

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla yapılır da bütün her kesin işine yarayacak özellikler eklenir botlara her kese özel bot yazarsak :) bütün işimiz o olur.

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yapılır da bütün her kesin işine yarayacak özellikler eklenir botlara her kese özel bot yazarsak :) bütün işimiz o olur.

1. söyledigim zaten TR de yasaklı eger proxy olmazsa bot işe yaramaz.
2.side hani ondada nasıl olur acaba ? mantık kavramak amacıyla yazdım :D Benim için gereklide..Yinede zaman ayırmıs yazmıssınız;

Teşekkürler.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyinet yakında bot diyarı olcak gibi görünüyor :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Şarkı sözü botu da yapmışsınız. O yolda ilerleseniz daha iyi olurdu kanısındayım. site açılmasına önayak oluyorsunuz bu şekilde. Olayın dini boyutu bir yana, ahlâki boyutunu da düşünmek lazım.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Şarkı sözü botu da yapmışsınız. O yolda ilerleseniz daha iyi olurdu kanısındayım. site açılmasına önayak oluyorsunuz bu şekilde. Olayın dini boyutu bir yana, ahlâki boyutunu da düşünmek lazım.

el-alem birbirine saldıracağına elle mastürbasyon yapsın taraftarıyım. Belki bir peçeteci sponsor olur bana :D .Benim zaten sitem yok :) dini boyutuna bakarsan internete giren her kes cehennemde yanacak hatta bilgisayar kullanan her kes cehennemlik.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
derin konulara dalmaya gerek yok :) özcan güldürdün ya beni

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97

Binlerce kişi bu hizmeti parayla satın almak için kuyruğa giriyorda buradaki arkadaşımız ücretsiz paylaşınca mı sorun oluyor anlamış değilim. :)

Arşive ekleyelim, belki bi gün yararı dokunur. Eline sağlık Ozcan.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hiçbir zaman kullanmayacak olsamda açık kaynak olması ve botun işlevini görebilmemiz açısından güzel bir paylaşım olduğunu düşünüyorum diğer konulara gelince bu tartışma bitmez arz talep meselesi birileri(milyonlar) giriyorki birileri site açıyor

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Binlerce kişi bu hizmeti parayla satın almak için kuyruğa giriyorda buradaki arkadaşımız ücretsiz paylaşınca mı sorun oluyor anlamış değilim. :)

Arşive ekleyelim, belki bi gün yararı dokunur. Eline sağlık Ozcan.

Evet sorun oluyor. Bu cevabımda senin için sorun oldu mu?

Bu cevaptan sonra profilinde belirttiğin yaşından pek emin olamadım. Zira, daha "herkes" kelimesini doğru yazmayı beceremiyorsun. "Herkez" yazanı çok gördüm de, ısrarla "her kes" yazanı da ilk defa görüyorum. Dolayısıyla geniş içerikli bir cevap yazmaya gerek duymuyorum.

Hadi size bol sohbetler kanka kardeşler.

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bot için tşkler
Özcan abide komedyen tipi var görmedimde :p:p

trblogcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botu çalıştırdım fakat ekleyeceğim kendi kategorilerim görünmüyor.botla mı alakalı acaba yoksa başka bir şey mi var..

trblogcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam çalıştırdım,kategori olayınıda hallettim..galiba bu sefer site engel koydu,içerik çekemiyorum..başka siteden deneyebilirmiyiz acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5