İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet canlanıyor ve büyüyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forum'da Neler Oluyor?
Şu An Forumumuzda: 1094 (106 Kayıtlı Ve 988 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

Arkadaşlar geçmişte iyinette,işler biraz kötü gidince bir çok kişi konu açardı.Nedense şimdi canlılık olduğunda kimse konu açma ihtiyacı duymuyor.Oluşan bu boşluğu doldurmak adına bu konuyu açıyorum.İyinet gayet iyi bir yolda ilerliyor,yönetimde bulunduğum süre zarfında ne tarz zorluklar yaşandığını iyi biliyorum.Buna rağmen gelinen nokta mutluluk verici,umarım daha da büyüyerek yoluna devam eder.

Emeği geçen herkese teşekkürler.
(Bilhassa,hemen her olayda yerden yere vurulan yönetime.)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Forum'da Neler Oluyor?
Şu An Forumumuzda: 1094 (106 Kayıtlı Ve 988 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

Arkadaşlar geçmişte iyinette,işler biraz kötü gidince bir çok kişi konu açardı.Nedense şimdi canlılık olduğunda kimse konu açma ihtiyacı duymuyor.Oluşan bu boşluğu doldurmak adına bu konuyu açıyorum.İyinet gayet iyi bir yolda ilerliyor,yönetimde bulunduğum süre zarfında ne tarz zorluklar yaşandığını iyi biliyorum.Buna rağmen gelinen nokta mutluluk verici,umarım daha da büyüyerek yoluna devam eder.

Emeği geçen herkese teşekkürler.
(Bilhassa,hemen her olayda yerden yere vurulan yönetime.)

sana öyle geliyor :) r10 kapalı olduğu için böyle.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@Mercedes

Burası hep bu şekilde,güncel ve şu anlık bi tablo değil.İyinet son 3 aydır müthiş şekilde yükselmiştir ve YÜKSELMEYE devam etmektedir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
amacım kalp kırmak veya birilerine sataşmak değil iyinet canlanıyo dediler bende r10 kapalı ondan canlandı dedim :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben sert eleştiride bulunduğumu zannetmiyorum ama, özgürce eleştirenlerden biri olarak İyinet'in bu şekilde artıya çıkmasından memnunum. Klişe haline gelmiş sözlerle uzatmak istemiyorum.

Sonuç olarak, her olay birşeylere vesiledir vesselam.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İyinet bazı wm forumları online olduğu zamanda,olmadığı zamanda iyi şekilde yükselmeye devam ediyor.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödenecek bişi yazmadım gerekirse yazarım ama sen ödeyemessin rahat ol =)

Ah bu alttan alttan mesaj vermeler yok mu? Ödeyemezmişim,rahat olacakmışım.Hani bazen düşünüyorum da,şimdi 25 yaşındayım.Bundan 5 yıl önce ya da 10 yıl önce bende bu tarz cevaplar veriyor muydum?Sanmıyorum.

Senin bu tarz bir cümle kurman dahilinde benim kalbim niye kırılsın?Iyınetten her hangi bir çıkarım var mı?Her neyse arkadaşım,sen garip bir cümle kurmuşsun bende hafif takıldım.Belki "kalp kırılması" gibi bir kelime kullanmak istememiştin ama bir hatada olsa oldu.

Forumda onca zaman insanlar yok yere tartışıp konuyu kirletmesinler diye uğraşmışken,şimdi yok yere tartışamam.Ancak devam etmek istersen Pm kapım sana her zaman açık...

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mercedes sen iyineti bırak ta R10'un şu an kapalı kalmasına sebep olan konudaki yazdıklarını düşün bence. Küçük nasihatı :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@gifted bu başlığın altına şu iki en güzel şekilde gider diye düşünüyorum.

1. MaşaAllah,Allah nazarlardan saklasın.

2.
iyinet.jpg

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sayın @Mercedes,

Sizin üstünüze alınmanızı gerekecek hiçbir paragraf, mesaj, cümle, harf, karakter yazdığımı düşünmüyorum o mesajımda. O bakımdan lütfen müsterih olun.

Eleştirmekten maksadım "siz" değildini"z". Benim önceden yönetime veryansın ettiğim mesajlarımdı. Klişe haline gelmiş sözcüklerle kastetmek istediğim, sizin kurmuş olduğunuz cümleler değildi.

Ben İyinet ile diğer platformları kıyaslamıyorum; baba ile oğullar kıyaslanabilir mi? Herbirinin farklı tecrübeleri vardır.. Ama hepsinin çıkış noktası, merkez olan burasıdır.

Ha, ben bu mesajları yazarken sadece sizin de normal üye olduğunuz gibi buraya üye olarak yazıyorum. Sen de benimle eşitsin, ben de seninle burada eşitim. Ben bir yanlış yaparsam uçurulurum, sen de.. Bir farkımız yok.

Ben nasıl sahip çıkıyorsam buraya, sen de sahip çık.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Beyler konuyu kişisel tartışmaya sürüklemeyelim ayıp oluyor, şurda herkes birbirine gün geliyo işi düşüyo lütfen.

F

frmkanka

Misafir
Online üye sayısını 100'ü bulması başarı olarak görülemez ki görülüyorsa bunun r10.net'in bir süreligine kapanmasıyla alakalı oldugunu düşünenlerdenim.Ama iyinet'te yaşlı kurtlardan ve r10 kadar olmasada güzel bir wm sitesi.

son_nefes63

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polemige gerek yok burda r10'u tartışma amaçlı açılmamışki konu. herşeyin ayrı bir yeri vardır buyüzden polemige gerek yok. sen kırmızı seversin ben mavi digeri hem kırmızıyı sever hem maviyi olay budur :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Eğer benim yaptığımı laf ebeliği olarak görüyorsan,ne yazdığının farkında değilsin.İki üç cümlede yazılacak olayı,satırlarca yazmışsın.Hem de öyle güzel,akıcı,anlaşılır yazmısşın ki,okuyanın bir daha okuyası geliyor.

Mercedes' Alıntı:
Her sitenin belli başlı bir amaçı ve hedefi vardır ki, zaten bende bu forumun uzun süreli gerek takipçisi gerek üyesiyim bundan önceki üyeliğim kurallar gereği absürt link değişimi nedeni ile banlanmıştım.

Mercedes' Alıntı:
buradaki kullanıcılar olmazsa zaten hiçbir site olma ne burası nede farklı yerler o nedenle seviyorum ben burayı ayda yılda bir kere de olsa giriyorum.

Gayet medeni şekilde derdimi anlatmaya çalışıyorum.Umarım rahatsızlık vermiyorumdur.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Konu saçma sapan yerlere gidiyor orasında değilimde ben çok memnun oldum şahsen. 2 gün girmedim bi ton mesaj yazılmış birçok yeni üye gelmiş bir çoğu mesaj yazmaya başlamış. Çok güzel şeyler Allah devamını getirsin.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyinet'in Alexa trafiğine baktığınız zaman.

son 3 aylık %132 lik bir yükselişini görüceksiniz.Burada yok şura kapalı böyle,bura kapalı böyle demekle olmuyor.bu grafik 2,3 gündür değil.

bu grafik 3,4 aylık . her gün yükseliyor ve yukarlara tırmanıyor.Boş polemik yapmaya gerek yok.canlanıyoruz ve canlanmaya devam ediceğiz.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala böyle devam edecek mi bu tartışmalarınız ? Konunun iyi niyet ile açıldığı fakat gelinen yerler hiçte iyi değil

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tartışmanın bi anlamı yok. Yükselişten herkez memnun ki zaten Forza_FB'ninde söylediği gibi bu artış bugün veya dün olan birşey değil. Bir kaç aydır evam eden ve sürekli dahada ileriye giden bi artış.

İyinet'in eski halini fln herkez bilir ki zaten kimsede bunu inkar edemez bir çok insan buradan ekmek yedi veya bi şekilde yardım aldı. İyinet'in eski haline tekrar dönmesi çokta zor birşey değil. Döndüğü taktirdede tutupta buda r10 sayesinde diye gelen çok arkadaş olucaktır.

Kısacası beyler bırakın bu r10 muhabbetlerini. İyinet dahada yükselicek inşallah. Kesinlikle tüm mesajlarıma bakarsanız herzaman iyinet'i savunduğumu görebilirsiniz ki savunmaya değer bi platform. Başkaları gibi " höt " dedin banlandın " hart " dedin banlandın olayı yok en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5