İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet.com/index.php

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ie yada firefox ile forum.iyinet.com adresine girmeye çalıştığımda beyaz bir sayfa açılıyor. İllahi /index.php yazmam gerekiyor.

Uyuz oldum sırf bunun için format attım düzelmedi. Acaba sorun internette mi ? Yada iyinet forumda bu sorunla karşılaşan baika kimseler varmı ?

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende böle bi sorun yok index.php yazmadan da giriyor

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de herhangi bir sorun yok hem ie hemde firefox ile direkt girebiliyorum foruma.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
evet bendede oluyor index.php yazınca giriyor forum.iyinet.com yazınca boş sayfa acılıyor

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sinir verici birşey. format ile düzelmediğine göre yazılımsal bir sorun değil.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Serverda bir tur koruma var, sorun yasadiginiz ip adresinizi PM ile iletirseniz bakabilirim.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
arkadaşlar ie yada firefox ile forum.iyinet.com adresine girmeye çalıştığımda beyaz bir sayfa açılıyor. İllahi /index.php yazmam gerekiyor.

Uyuz oldum sırf bunun için format attım düzelmedi. Acaba sorun internette mi ? Yada iyinet forumda bu sorunla karşılaşan baika kimseler varmı ?

Böyle bir durumda Format atmana gerek yok..
Aynısı banada oluyor arasıra kısa bir müddet sonra kendiliğinden düzeliyor

veya /index.php olarak uzantı veriyorum ana sayfaya giriyor.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu saldirilar icin alinmis bir onlem malumunuz saldirilar icin...

Eger PC nizde iyinet'e saldiran bir bot varsa yada iyinet'e saldiri yapan script (ornegin iframe yada Javascript) iceren bir siteye girerseniz bu olur.

Bunun haricinde olmamasi gerekiyor. (Proxy ler sorun yaratabilir!)

Sorun yasayanlar sorun yasadiklari IP adreslerini iletirlerse loglara bakarak geri donus yapabilirim.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de vardı ama şu an itibariyle düzeldi.
Bilgisayarımda Kaspersky 7 ile koruyorum ve sürekli güncel ilk kez başıma geldi garip

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heh. düzelmiş saolasın.

sizin işinizde zor nelerle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5