İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet.com + iyi.net satışı - açık arttırma * devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altinorumcek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam , @sepulchral rumuzumla il dışında olduğum için giriş yapmayı uygun görmedim. Güvenlik nedeni ile.

Teklifimi : 8100$-a cıkarıyorum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet.com + iyi.net satışı - açık arttırma

Satış başlangıç değeri: 5.000 USD
Hemen al değeri: 30.000 USD

Açık artırma sonlanma tarihi : 24.01.2010 - 23:59(Forumda belirtilen saat dikkate alınacaktır.- sistem saati.)

İlana teklif verildiği için "Hemen AL" değeri pasifleşmiştir.

Merhaba Arkadaşlar ,
1. iyi.net domain
2. iyinet.com domain (sayaç servisi satışa dahil değildir)
3. forum.iyinet.com iyinet webmaster forumu veritabanı ve kullanılmakta olan vbulletin yazılımı.
4. vbulletin 4.0 yazılımı (kurulu değildir)

Satışının açık artırmasında yaşadığımız durumu bir çok üyemiz bilmektedir. Forum ile uzaktan ilgilenen sadece arka planda çalışma yapan forum sahibi (iyinet) açık artırmayı başlatmış ve açık artırma sonlanmadan satışı bitirmiştir.

Yalnız açık artırmaya katılan diğer üyelerin veya katılacak üyelerin ilgili ilanı takip ettiği , bazı üyelerimiz teklif vermek için son dakikaları beklediğini görmüş bulunmaktayız. Tüm üyelerimiz bilmelidir ki ; İlgili ilan sadece üyelerimize açıktır ve izlenme sayısı oldukça yüksektir.

Söz konusu durum iyinet-in bir anlık ihmalinden kaynaklanmaktadır. Bir açık artırma sürüyorsa bunu “Hemen AL” Bedelinden almak veyahut ilgili açık artırmayı takip etmek gerekir. Açık artırmada haksızlık olmaması için bu önemli bir husustur.

Bir çok üyemizin şikayeti üzerine ilgili açık artırmayı revize etmek zorundayız. Bu zorunluluğu üyelerimize borçluyuz. Bir üyemize karşın bu şekilde bir olumsuzluk oluşması bir çok üyemizin hakkını yemeye sebebiyet veremez.

Bu açık artırmanın şeffaflığı bir yönetici olarak açık artırmaya katılımım ile ortadadır. Biz her alanda şeffafız. Yalnız burayı bir işletme olarak düşünmekte fayda vardır. İlgili katılımcı arkadaşların veyahut prensipte anlaşan ve gerçekleşmeyen satış için arkadaşımızın herkesin bu düşüncelerimize saygı göstermesi gerekmektedir. Bu sefer ki açık artırmayı teknik olarak ben yöneteceğim. Hiç bir koşulda yapacağımız açık artırma HEMEN AL hariç açık artırma süreci bitmeden sonlanmayacaktır.

Bu ve bunun gibi mağduriyetlerin yaşanmaması için aşağıda ki hususlara dikkat etmelisiniz ;

• Hiç bir koşulda özel mesaj ile teklif kabul edilmeyecektir.
• Satış tamamıyla üyelerimize açık ve şeffaf bir şekilde olacaktır. Üye olmayanlar teklif veremeyecektir.
• Satışdan sonra 3 iş günü içerisinde ödeme yapılmalıdır. Aksi halde ilgili kazanan hakkını bir sonraki en yüksek teklif verene devir etmiş olur. Aynı şartlar onun için de geçerlidir.
• Konuda sadece teklif verenlerin mesajlarına izin verilecektir. Biz her teklifi ciddiyetle ve hassasiyet ile değerlendireceğiz.
• Ödeme banka havalesi şeklinde gerçekleşecektir.
• Ödemeden sonra ilgili hizmetler , servisler , alan adları alıcıya devredilecektir.

Not;
• Google Adsense başta olmak üzere herhangi bir reklam networkünden banlanma durumu söz konusu değildir.

Satış sonrası işlemler ; Satış sonrasında devir işlemleri için alıcı isterse noter onaylı sözleşme yapılabilir. (Bu aşamada noterde ki sözleşme masraflarını alıcı karşılar.)

Bu ilanı sürekli takip etmenizde fayda vardır. Açık artırma hakkında ki açıklamalar bu ilandan yapılacaktır.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne oluyor?
Ben kimim?
Burası neresi?
Okullar tatil mi?
Eniştem beni niye öptü?

$5000.

hapee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
$8,350.-usd

ayrıca konu ile ilgileniyoruz, o yüzden soru sorma hakkımızı kullanıyoruz, neden ceza verdiğinizi mantık çerçevesinde anlamak mümkün deil,

pleruens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$8850

* iyinet dışında satış yapılmadığı için açık arttırmaya katılmak için üye oldum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Son yüksek teklif @pleruens arkadaşımıza aittir ve teklif bedeli 8850 USD-dir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İhale yorumlara kapatılmıştır. Hiç bir koşulda teklif verenler dahil ihale sonuçlanıncaya kadar üyelerimizin yorum yapmasına ilgili konu ve forum içerisinde müsade etmeyecegiz.

İhaleye katılım gerçekleştirecek kişilerin merak ettikleri forum hakkında ilgili hizmetler hakkında ilk mesajda yayımladığımız açıklamalar dışında soruları var ise [email protected] adresine mail atarak bilgi isteyebilirler.

Uyarılara uymayan üyeler ,ihale bitime kadar uzaklaştırılacaktır.

T

trgy

Misafir
9000 dolar

Dipnot: sayaç verilmeyecek deniyor. verilmeyecekse iyinet.com silinecek mi? Gerçekten bu çok önemli bir konu orayı detaylandırırsanız açık artırma mesajında iyi olur. Herkes bunu merak ediyor.

Birde minimum artış belirlense iyi olur. Ben 8951 dolar da diyebilirdim. :)

T

trgy

Misafir
10.000$ bu açık artırmanın son gününe kadar yapacak olduğum son tekliftir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba , İhalede teklifler sadece buraya yapılmaktadır. Bu yüzden teknik soru/sorunlarınızı özel mesaj ile iletebilirsiniz.

T

trgy

Misafir
Bir soru soracağım mesela birisi geldi 23:59'da teklif verdi diğer teklif vermek isteyenlere 1-2 dakika süre verilecek mi? Yoksa en son teklif veren alır mı?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ,23.59-da son teklifler kabul edilecektir. Ekstra dakika eklenmesi olmayacaktır. Bugün 23.59-a kadar teklif verebilir , mevcut teklifinizi yükseltebilirsiniz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İhale sürecinde , lütfen kişisel problemlerinizi özel mesaj ile hallediniz. İhale sürecinin işlediği sayfaya yansıtmayınız. Son teklif apostle rumuzlu üyeye aittir. Ve tutarı 10.500$-dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5