İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Cs 1.5 Serveri Online!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
şuan girmeye çalışıyorum bakalım yeni kasada nasıl olacak CS :D

edit harita indirilemiyor :S

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oynanan harita: awp_battle
Sifre: Yok
Harita suresi: 50.000000 dk
Round suresi: 2 dk

buna anlam veremedim

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün ilk defa gireyim dedim bende eğlenmek için boş günüm diye.

Karalı isimli bir üye geldi "mal" dedi durduk yere.

Eğer bilmiyorsanız oyun oynama kural ve adabını girmeyin arkadaşlar.

Mal'ın kelime anlamına baksın bana mal diyen mal, sonra gelsin tekrar.

Oyun bu altı üstü terbiyesizliğe lüzum yok!

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağır olacak birşey yok abi dediklerimin arkasındayım.

Gerekirse 100 tanede server açarım.

10 gün foruma girmedik baktım havadan geçilmiyor CS serverında.

Yarım saat içinde içerde şahit olduklarıma 2 aydır iyinette şahit olmadım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
herşeyden önce bu oyun oyun icin kırmaya değmez.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana 4-5 kere kule yok diyoruz hala ordan vuruyosun biz enayimiyiz oraya cıkmayı bilmiyomuyuz. kızdım ve yazdım pardon.

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Lütfen Seviyeli Olalım Serverda Ne Olursa Olsun Oyun İçin Birbirimizi Kırmaya Gerek Yok.

Şunu Anladım

İşine Gelip ve işine yarayınca konuşup muhatap olunuyor.İşine Gelmeyen birşey olunca da slm ı sabahı kesiliyor.

Şimdi Yazacaklarımdan Belki Sallıyor Bu diyeceksiniz.Ben Kimsenin Arkasından Konuşmam.Ve Açık Sözlü Olurum.Bu bahsettiğim Yukarıdaki davranışda da Peep* Arkadaşımızı Kastediyorum.

Adminliği Yazılıncaya Adminlik YAzıldıktan sonrada muhabbet ediyor,Post atıyordu.Ama Adminliği silinince Kötü Olan Biz olduk.Ne post var ne msn den yazıyor.Birşey Demiyorum Bu Konuda Bütün Yorumum Budur !!!!!!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Arkadaşlar Lütfen Seviyeli Olalım Serverda Ne Olursa Olsun Oyun İçin Birbirimizi Kırmaya Gerek Yok.

Şunu Anladım

İşine Gelip ve işine yarayınca konuşup muhatap olunuyor.İşine Gelmeyen birşey olunca da slm ı sabahı kesiliyor.

Şimdi Yazacaklarımdan Belki Sallıyor Bu diyeceksiniz.Ben Kimsenin Arkasından Konuşmam.Ve Açık Sözlü Olurum.Bu bahsettiğim Yukarıdaki davranışda da Peep* Arkadaşımızı Kastediyorum.

Adminliği Yazılıncaya Adminlik YAzıldıktan sonrada muhabbet ediyor,Post atıyordu.Ama Adminliği silinince Kötü Olan Biz olduk.Ne post var ne msn den yazıyor.Birşey Demiyorum Bu Konuda Bütün Yorumum Budur !!!!!!
ne selam vercem sana ya sponsor oldun diye kendini kral sandın beni hiç tanımadan ukalasın , dikbaşlısın dedin bide selam bekliyo ya

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Şunu Anladım

Sen ilk önce haddini bil be bi cs sponsorusun diye burda sana ahkam kesme

yetkisini kimse veremez vede kendi kendine ahkamda kesemezsin.

peep'in adminliğini aldığın zaman sana söyledim.Eğer benim yüzümdense geri

yaz diye sen bana resmi bir kurummuş gibi " Değerlendirelecektir " diyorsun. Sen kimsin de kimi değerlendiriyorsun ?

Senin serverinde cs oynasak ne oynamasak ne.

Türkçe kullanmasını bilmiyorsun çıkmış birde cs serveri satmaya sonrada fırça

atmaya kalkıyorsun.

Sen ilk önce şu yazım hatalarını gider canım.

Senin gibi böyle lamerimsi yazanlara lamerimsi müşteriler mâl olur.
( irili ufaklı yazmak cümle sonlarına " !!! " koymak ve türkçe kelimelerini yanlış kullanmak )

Burda senin cs serverine bu forumdaki hiçbir yetkili arkadaşım yada forum ahalisi muhtaç değil.

Serveri açtın diyede ağa patron rollerinede yatarsan bilemiyeceğim.

Tamam mı ?

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
#tRn
1.Ahkam Kestiğim Yok.Sadece düşündüklerimi ve sonradan olanları oraya yazdım !!!
2.Eğer iyinet Bu serverin yönetimini Almadıysa Sponsoru Olarak Bakarım Değerlendiririm.
3.Ben Bu serveri benim serverimda gelin oynayın diyede açmadım.Sadece Ortam Olsun hep beraber takılalım diye açtım!
4.Türkçe kullanmasını bilip bilmemeye gelince okulda fazla tez yazdığım için alışkanlık yapıyor yazı yazarken arada shift e basıyorum.Kimseye fırça atmıyorum.Düşüncelerim onlar benim anlamanda sorunun varsa bilemem!!!
5.Lamer kelimesinin anlamını Öğren Öyle Gel Lamerimsi yi kullan !
6.Cümle Sonlarına ünlem "!!!" koymama gelince bir kez daha söylemişti sanırım yine bu forumda olsa gerek bende olan bir alışkanlık ooo .
7.Serveri Muhtaç olasınız diye açmadım.Yukarıda da Belirttim anlamak anlamamak sizin açınızdan...
8.Serveri açtım diyede aga patron rollerinede yattığımı nereden çıkardın onu anlamadım.

Benim Yorumuma gelince o gün bana msn den benim yüzümdense adminliğini yazın dediğinde bu düşündüklerini neden direk msn de söylemedin sorarım sana ????

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
büyük ihtimal yarın yeni serverımız aktif olcaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5