İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İYİNET CS 1.6 SERVERI AÇILDI

MikMoNo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dünya turnuvalarından sonra uzun bi zamandır ara vermiştim, acaba tekrar başlasam mı ?

Ekleme: 2 yere sitenizi yazacanız diye cs1.6 setup dosyasının içine etmişsiniz. Hem config ayarlarını patlatmışsınız hemde isteyerekmi yaptınız veya kullandığınız program mı yaptı bilmiyorum spy advertising trojen doldurmuşsunuz. Bu oyunu kurarsan 1 ay içinde pc'de donmalar başlar başka yerden tekrar indireyim 1.6 setup dosyasını..

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Setup dosyasını gelen uyarı nedeniyle kaldırıyorum, eğer bildiğimiz sağlam bir yer varsa belirtiniz gerekl düzenlemeyi yapalım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Eee vazmı geçtiniz oynamıyonuzmu şöle bitane bot konsa oyuna dolar taşar oyun girip girip çıkıyor millet :D

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Setup dosyasını gelen uyarı nedeniyle kaldırıyorum, eğer bildiğimiz sağlam bir yer varsa belirtiniz gerekl düzenlemeyi yapalım.

Merhaba

her zaman oyunyöneticisini kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Kaldırmanıza gerek yoktu bence yinede yönetim olarak siz bilirsiniz. Artık turnuvalar gerçekleştireceğiz sürekli ve devamlı olarak. Yoğun olarak serverımız ile ilgileneceğiz artık.

GreeD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun hocam ne diyelim :D eksikleri var ama yinede..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
SXE 'de trojan var, pack edilmiş yakalanmıyor antivirüslere.. Bunu ekleyen arkadaşdan bir yanıt bekliyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
1.6 indirme adresi verebilirmi biri ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
counter strike xtreme v5 kurdum ama hep yabancı gavurlar var :D yok mu bunun türklerle oynananı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5