İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Değişmeli

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Forum iyinet'e 3-4 aydır üyeyim. şahsen hiçbir art niyetim olmamasına rağmen bu 3-4 ayda forumda bazı arkadaşlarla birkaç kez tartışmaya girdim. Bir forumda tartışma normaldir ama gördüğüm kadarıyla tartışmalar hakaret etme, belden aşağıya vurma boyutuna ulaşıyor. Şahsi kanaatim karşılıklı saygı ve seviyeye bence dikkat edilmeli. Bu konu iyinet üyeleri arasında benimsenmeli diye düşünüyorum.

Bunun dışında iyinet'in daha aktif bir webmaster forumu olması gerektiğini ve bunun için birşeyler yapılması gerektiğini söyleyebilirim. Gördüğüm kadarıyla bir durgunluk var.

X

Xman

Misafir
İnsanları aktif olmaya ve paylaşım yapmaya zorlayamıyoruz ne yazıkki. Üyelere her türlü ortam ve olanağı sunuyoruz rahatça paylaşım yapabilmeleri için, bizim yapabileceğimiz bundan ibaret, gerisi sizlere kalıyor..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
durgun olsun ne farkeder üye olan kişi arama yaptığında istediğini bulabiliyormu birazda bu önemli paylaşım kalitesinde bitiyor herşey aktiflik olmasada farketmez ben kendi penceremden baktığımda bunu görüyorum iyinet i seviyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bi söz vardır, nerde çokluk orda ******, bence iyinet böyle çok iyi

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Geçmişe baktığımda gelişme olduğunu düşünüyorum.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Herhangi olumsuz bir husumetim daha kimse ile olmadı. Buna ne derler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5