İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet' den sürpriz hediyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İyinet'den bir hafta içerisinde en iyi aktiviteleri gösteren kullanıcılara sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.
Hediyeler ödüller ve şartlar aşağıdaki gibidir.

1. 18 Ekim Pazar 24:00' a kadar en iyi bilgilendirici, farklı forum ve sitelerde bulunmayan döküman yada araştırma yazısını yazan kişiye Türkçe MICROSOFT OFFICE 2007 HOMESTUDENT
2. 18 Ekim pazar 24:00' a kadar forum içerisinde "Sosyal ve güncel, İyinet forumları" kategorileri hariç herhangi bir kategoride en çok canlılık oluşturan, en güzel tartışma ortamını sağlayan üyeye 1 yıllık Eset Smart Security 4 lisansı.
3. 18 Ekim Pazar 24:00' a kadar forum içerisinde herhangi bir başlıkta, herhangi bir konuda en bilgilendirici cevabı veren üyeye 3 aylık iyinet gold üyelik kazanma şansı.
4. 18 Ekim Pazar 24:00' a kadar iyinet forumlarında 1 haftalık süre içinde en pozitif üyemize 1 aylık gold üyelik kazanma şansı.

Ps: Gold üyelik kazanan üyelerimiz içerisinde gold üye olanlar var ise bu şanslarını diledikleri 100 mesaj üstü arkadaşlarına devredebilir.

Kazanan üyelerimizi belirlemekte iyinet forum yöneticilerinin oyları geçerli olacaktır, her üye yinede bizlere yardımcı olmak için en beğendikleri dökümanı, açılan başlığı yada üyeyi bize bildirebilir, sizlerinde önerileri bizler için önemli olacaktır.
Bu yarışmaya iyinet forum yöneticileri katılamazlar.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Düzenledim şimdi, sonuçlar iyinet forum yöneticilerinin oyları ve sizlerin önerileri ile belirlenecek.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kampanya kapsamında hazırlanan döküman vs. var ise bu başlık altına ya da özel olarak önerileri gönderebilirsiniz arkadaşlar.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hayirli olsun arkadaslar, boyle devam yakinda burasi ful dolar :)

T

trgy

Misafir
Ben de yeni gördüm. O zaman paylaşıma hız vereyim kimsede olmayan paylaşımlara. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi