İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Facebook Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Fikir güzel. Her ne kadar sıcak baksam da çekincelerim yok değil. Sanal ortamda kimse kimseyi gerçek mana da tanıyamaz. Şimdi biz böyle birşeye onay verdik. Sizlerde yaptınız. Yarın öbürgün içinizden bazıları, bu sayfayı farklı amaçlar için kullanmaya başlarsa, bundan siz yada biz değil, iyinet sorumlu olacaktır. Kanuni açıdan bahsetmiyorum. Sadece üyelerin gözünde, iyinet hem prestij kaybedecek hem de insanların iyinete olan güveni sarsılacaktır.
Facebook, son zamanlarda çok popüler olmuştur bu bir gerçek. Fakat bu popülarite, aynı zamanda farklı zihniyette ki insanların da iştahını kabartmaktadır.
Sakın beni yanlış anlamayın. İlginize alakanıza çok teşekkür ederim. İyi niyetle, iyinet için çaba gösterdiğinizin farkındayım. Fakat, hesaplarınızın heklenme durumunda, bundan sizle beraber iyinet de zarar görebilir.
Olaya birde bu açıdan bakmanızı istiyorum sizden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5