İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet forum > yeni mesajlar linki için güncelleme talebi

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link değişim bölümü ve RSS haber bölümünü görmemek isteyen kullanıcılar için yeni mesajlar linkinde güncelleme yapılması mümkünmüdür?
RSS haberler ve link değişim bölümü forumda gereksi yer kapladığı düşüncesindeyim. bu bölümleri görmemek isteyen üyeler için ayrıca yeni mesaj linki koyulursa güzel olur bence

http://forum.iyinet.com/search.php?do=getnew&exclude=77,198 linkini kullanıyorum

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben guruba dahil olmadığım halde konuları görüyorum
sanırım Vip üyelik izinlerinde bu bölüme izin verilmiş. bu link değişim konularını görmek gayet sinir bozucu :eek:

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
ben guruba dahil olmadığım halde konuları görüyorum
sanırım Vip üyelik izinlerinde bu bölüme izin verilmiş. bu link değişim konularını görmek gayet sinir bozucu :eek:

100 mesaja gelene kadar secme sansiniz yok.
100 mesajdan sonra geyik ve link degisimi bolumlerini isterseniz kendinize kapatabilirsiniz.

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guruplara üye olup çıkabiliyorum o açıdan sorun yok. sorun link değişim gurubuna üye olmadığım halde o konuları görmem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5