İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet forumu icin logo yarismasi

M

maiL

Misafir
annudora : seninkileri beğendim ama renklerini bu temaya göre ayarlarmısın bide öyle görelim. diğer arkadaşlarınkilerde çok güzel ellerine sağlık. gözüme seninki çarptı yorum yapıyım dedim :)
başarılar..

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo berbat olmuş :( bence eskisi bundan daha iyiydi çok amatör duruyor

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu da benden olsun

arkadaşlar öylesine topiği görünce katkım olsun diye yarım saat karaladım bişeyler fontların grafiklerin keskinliğine pek dikkat edemedim renk tonları da öyle ama logo nun temasını beğenirseniz anlatmak istediğini bir gün vakit ayırıp sizler için daha prof.unu yapmaya çalışırım inş.

http://img248.imageshack.us/img248/8982/iyinethk5.jpg

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
attachment.php

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yukaridaki logo yu ben degistiriyorum, vakit buldukca.
Su ana kadar postalanmis logolarin bircogu profesyonel degil, yani ben bu isten anlamiyorum tamam ama, sizin logolariniz da benimkinden cok farkli degil.

Bu bolume 1 hafta boyunca logo postalamaya devam edin.

Oylamaya deger bulduklarimizi yeni bir baslik altinda sponsorlarin teklifleri ile oylamaya acacagiz.

Kolay gelsin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Logoda on plana cikmasi gereken "Webmaster Forumu" kavramidir.
Burasi forum sayfasidir, iyinet.com un ana sayfasi degil, bunu gozonunde bulundurmanizi oneririm.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet birşey soracağım
logonun boyutu vb standartında mı olacak yoksa biz mi göz kararı verip ayarlayacağız?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki profesyonelden kasıt nedir? Zira buradaki birçok nsan grafik okumamış.Yani kasıt çizimlerdeki profesyonellikse bu düzenlenecek tabi birçok arkadaş gibi belirttik ki fikir şekil beğenilirse düzeltebiliriz.Ancak fikir olarak profesyonel değilse şuana kadar kiler ona birşey diyemem.Vaktimiz olursa daha iyisine de çabalayalım .Bunda da tam net zaman belirli olması iyi olurki birilerinin çalışması bitmeden yarışma bitmesin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet birşey soracağım
logonun boyutu vb standartında mı olacak yoksa biz mi göz kararı verip ayarlayacağız?

Şuanki logo 210x85
Logo tasarimcilari genellikle bu boyut ile orantili ancak daha buyuk boyda logo tasarlarlar PSD olarak.
Sonra 210x85 e dusurmek isin kolay kismidir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Peki profesyonelden kasıt nedir? Zira buradaki birçok nsan grafik okumamış.Yani kasıt çizimlerdeki profesyonellikse bu düzenlenecek tabi birçok arkadaş gibi belirttik ki fikir şekil beğenilirse düzeltebiliriz.Ancak fikir olarak profesyonel değilse şuana kadar kiler ona birşey diyemem.Vaktimiz olursa daha iyisine de çabalayalım .Bunda da tam net zaman belirli olması iyi olurki birilerinin çalışması bitmeden yarışma bitmesin.

iyinet yazisini ilgi cekici bir font ile yazabilen i harfinin etrafina ışık yapabilen herkes kendini grafiker sanmasin.

Profesyonelden kasit bu isi is olarak yapandir. Ancak ben bazi webmasterlarin da logo/grafik konularinda yetenekli olduklarini gordum.

Onemli olan iyi is cikartmak, yoksa bosuna vakit harcamak zaman kaybi olur.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Logolara dikkat ettimde hepsi statik, hareketli olsa daha etkileyici olmaz mı?

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet biliyorum çok şey istiyoruz ama;

yeni bir post açalım,belirli bir zaman olsun ve post sabit olsun..hediyeler belirlensin..
yarışmaya ciddi ciddi başlayalım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5