İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet forumu icin logo yarismasi

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66

Ericsson logosu
ericsson_logo.gif

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
annudora : seninkileri beğendim ama renklerini bu temaya göre ayarlarmısın bide öyle görelim. diğer arkadaşlarınkilerde çok güzel ellerine sağlık. gözüme seninki çarptı yorum yapıyım dedim :)
başarılar..

talep olursa uygununuda yaparız :) aslında daha coook seyler cıkarda. bu aralar sıkıntılıyım. ince detaylı titiz calısma isteyen işlere el atamıorum. stres yapıyor :)

begenin icin tesekkurler.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu logolar arasında fark nedir
ben logo alıntımıdır, esinlenmemidir diye araştıracak değilim, diğer sunulmuş logolar bana göre vasat, şu andaki aktif olan logoyu beğenmem de anormal bir şey değil, kaldı ki kendi firmama ait isim, logo, slogan yani firmayı tanımlayacak olan ne varsa ince eleyip sık dokuyorum, logolar arasındaki farkı iyinet e sormanız lazım. Sanırım sen bu soruyu bir önceki mesajımda logoyu farklı renkte eklediğim için bana sordun, rengi değiştirme herhangi bir editor programda saniyelik birşey.

U

uyus

Misafir
hocam logo olacaktı

1000 e 500 banner değil :D

isterseniz eps sini yollayayım ister 70x20 yap ? ister 10000 e 5000 yap ? siz neden boyutu değerlendiriyorsunuz görsellik olarak bakınız lütfen siz
beğenin boyutunu ayarlaması basit. : ) diğer arkadaşlar a ve hostbank arkadaşıma teşekkürler yorumları için : )

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
bu logolar arasında fark nedir

3D_Logo_176.gif
pixellogocopyms4.gif
vbulletin3_logo_white.gif

Vaybe cidden benziyor...
Benim logoyu aldigim yer ise bambaska.
Demekki ya logocular tasarimlarini 1 den fazla yere satiyorlar yada bu vatandaslar benim aldigim yerden calmislar.
Tasarimciya sormak lazim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5