İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyiNET Gececiler Başlığı

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
ya filtre ve sandboxdan korkmuyorum ne demek :D onlardan korkuyoruz herp birlikte ailecek :D yani tabiikide korkarızda hani tabi senin işlerin projelerin yarışma vs bilemiyorum.

yani genel olarak söyledim filtre ve sand yememek için binlerce değilde tadında 100-600 civarı backlink çalışması uygundur.binlerce yapınca sorun oluyor o sebeple ben tüm paketlerimin sayısını az şekilde yapıyorum.

Kişisel bir site hocam gelir veya hit pek düşünmüyorum. Aslında hiti seven birisiyim ama kişisel site olunca pek korkum yok. :D

Asıl korkum dediğim gibi yarışmada gerilemek. :D Onda gerilemeyeyimde daha sonra sitemde bi tek ben gezeyim sorun değil. :D

R

RadoyNet

Misafir
ya filtre ve sandboxdan korkmuyorum ne demek :D onlardan korkuyoruz herp birlikte ailecek :D yani tabiikide korkarızda hani tabi senin işlerin projelerin yarışma vs bilemiyorum.

yani genel olarak söyledim filtre ve sand yememek için binlerce değilde tadında 100-600 civarı backlink çalışması uygundur.binlerce yapınca sorun oluyor o sebeple ben tüm paketlerimin sayısını az şekilde yapıyorum.

işinizi başka yerde konuşun :p:p hadi millet , kahveleri içelim :ıslık::ıslık:

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
sohbet koyu afiyet olsun hadi bakalım :)

W.jpg

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
o değilde bizim iyinetin arısı neden yan yattı ona taktım habire logoya bakıyorum bir gizemimi var diye ama yok yani

neden yan yattı bu arı yav :D

T

trgy

Misafir
Saat 9 da final sınavım var ben onu düşünüyorum millet burda çene çalıyor. Çözün bakalım aşağıdaki verdiğim soruyu :p

Ders adı: Discrete and Combinatorial Mathematics
Soru: Kazık soru :D

Prove by induction that any integer k > 2 can be written as the sum of
one or more primes. For example, 30 = 23 + 7 and 32 = 23 + 7 + 2

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Saat 9 da final sınavım var ben onu düşünüyorum millet burda çene çalıyor. Çözün bakalım aşağıdaki verdiğim soruyu :p

What ? :D

Hocam ne yaptın sen ya. :D Gece gece beynim uyuştu orada ne yazıyor diye düşündüğümden. :D

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
trgy, arı neden yattı biz bu sorunun cevabını istiyoruz iyinet forum üyeleri birliği genel sendikası federasyonu ve birliği olaraktan.

T

trgy

Misafir
trgy, arı neden yattı biz bu sorunun cevabını istiyoruz iyinet forum üyeleri birliği genel sendikası federasyonu ve birliği olaraktan.

Arı dikkat ettiyseniz yan yatmış ve gözlüklü gibi sanki. Artiz ne arar la bazarda modunda o yüzden yan yatmış :p 2 gün uyumazsan anca bu kadar saçmalayabiliyorsun. :)

R

RadoyNet

Misafir

inciii.jpg

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
arı güneş gözlüğünle uyuyor o zaman.karanlık ama karanlığın üzerine güneş gözlüğü takınca daha karanlık oluyormuş.fantazi işte

T

trgy

Misafir
Sigara yok, açık market yok, karnım aç evde yiyecek birşey yok, pastaneler açılmıştır, sıcak sıcak poğaça börek almaya gideyim bari. Hadi görüşürüz :)

Tüm noktalama işaretleri karıştı onun için de kusura bakmayın. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5