İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyiNET Gececiler Başlığı

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
antalyada 4 ay kaldım o sıcak havayı yok öyle bir şey ya hala hatırlıyorum arkadaş evden çıkar markete gider gelirdim kan ter içinde kalırdım anlatılmaz yaşanır yani

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Yine bulacak bulacak milyonları da, Sıktı be abi :) Köprülü kanyon, phaselis, olympios plajı, kemere varmadan adını unuttum küçük büyü diye adlandırılan plajlar yani bunlar kaldı. Alanya'ya gitsen tmm mükemmel ama $$$ mükemmel ben hiç unutmam Alanya Belman'a ödediğimi :)

okşaya okşaya alıyorlar $$ dalırı :D

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
herkese hayırlı geceler ben kaçar uyumam lazım sabah iş güç tekrar sevgili bilgisayarım kendinize cici bakın by

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
35 40 milyonlardan bahsediliyordu biyerlerde, Eif çok çalışacaksın zahhahaha :D kendine notbook al küçük ufak bişey lazım olur:D Antalya'ya gelipte deli paralar ödeyen Türk insanını anlamıyorum, burada heryer otel be abi:D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Antalya'ya gelmiyorum Nisan'dan Kasım'a kadar orada Lara fenerdeyim :) Ama ilk sancım belman benim hiç unutmam :)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bak bu mesaja cevap yazmadan edemiyecem sahil kenarına ser halıyı vur kafayı kumsala gebere gebere uyu sabah uyan denize culup bak o zaman ne keyif alcan hayat senin :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
35 40 milyonlardan bahsediliyordu biyerlerde, Eif çok çalışacaksın zahhahaha :D kendine notbook al küçük ufak bişey lazım olur:D Antalya'ya gelipte deli paralar ödeyen Türk insanını anlamıyorum, burada heryer otel be abi:D

Seni de göreceğiz. Sanki ben çalışacağım bu güneşlenecek :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
:D en azından 15 20 günü tatil geçecek haziranda ve mayısta:D
evet ben çallının ilerisindeyim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
BMC nin yakınlarında Kipa görmüş gibiyim de ondan sordum :)

o BMC tükkanını kermes alanı yaptılar, bazen gözleme yiyorum orda mütüş oluyo gözlemeleri, Özdileğin hemen yanı zaten, Bimden sonraki en büyük rakibimiz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5