İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet Kolay Şablon Beta!

T

trgy

Misafir
Dün gece durmadım bir eklenti üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak Link Alım - Satım bölümünde şablonu daha kolay hale getirdim. Konu açarken direk olarak sitenin özellikleri ve gerekli boşluklar karşımıza geliyor.

Peki bu ne işe yarayacak?

Herkes şablonu kullanmak zorunda kalacak. Şablonu kullanmama gibi bir şans ortadan kalkmış oluyor.

Bu uygulamayı site satışı, domain satışı gibi bölümlere de uygulayacağız. Yorumları bekliyorum.

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
konu açacaklar için de büyük kolaylık olacaktır

E

Erturk

Misafir
Guzel bır uygulama. Ellerine saglık ;) Birde şu ana sayfa şablonunu degiştirmek lazım :)

X

Xman

Misafir
İlgili kategorilere konu açacaklar için büyük kolaylık olacağı kesin.

T

trgy

Misafir
Yemedim içmedim uyumadım çalıştım. :p Şaka bir yana c.tesi günü yine büyük bir süpriz bekliyor sizleri. :)

ipucu: tema :p

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
beğendim başarılı olmuş ama keşke birden fazla seçeneğide olsaydı 2 link 1 tanıtım yazısı yada benzeri şeyler için ayrı ayrı konumu gerekli şimdi yoksa bir tanesini sablona uydur diğerinide mesaj olarakmı yaz şeklinde yapacağız?

T

trgy

Misafir
Şu benim soyledıgım şeyleri bi halletsen bende bi surpriz yapıcam :D

O dediğini unutmuşum ben tamamen. :) msn gönderiyorum.

@LitmuS

Dediğin olayı yapabilir miyim bilmiyorum ama ajax ile yapılabilir aslında. Baya bi uğraşmak gerekli, deniyeceğim. :)

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güzel olmuş ellerinize sağlık

Ama bende bu eklentinin adını merak ettim şimdi :D

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Şahsım adina çok beğendim.Ellerine yüreğine sağlık dostum.Her zaman takdir etmişimdir seni biliyorsun.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Çok güzel bir uygulama olmuş. Nicelerini görmek umuduyla başarılar.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Olmadı şimdi hep önce yöneticilerin mi haberi olur, kullanıcıyız hakkımızı isteriz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi