İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet listede yukselme yontemi

Bu oneriyi onayliyormusunuz

• Kullanılan toplam oy
    2
B

burak

Misafir
enginsev, Proxy demissin, kac tane public proxy varki, cogu zaman bircogu calismiyor, alsan alsan en fazla 100 hit alirsin o kadar.
Hilelerden sen haber versen olmazmi, baska forum dedigin hangisi...

T

türkelit

Misafir
Selamlar arkadaşlar..Burak kardeş kaçtane proxy var demişsin.İşte Adres.. Hergün..Her Saat Yenileniyor.
http://www.findproxy.com/index.html
Arkadaşlar Proxy deyip geçmeyin..Hilelerin en acayibini yaparsınız proxy lerle.
Siz bakmayın öyle binlerce hit alan sitelere çoğu yalan vallahi.
Neredenmi biliyorum? Çünkü kendimde yaptım..yalan yok harbiden.
Bir günde 10 000 bine yakın hit aldım.Ama benimki meraktandı inanınki.
İspatı:
http://www.
Daha Fazlamı istiyorsunuz?İşte size ispatı:
http://www.ne
Yukaridaki Linkin Birde iyi net deki hitine bakın.
Peki Nedenmi yapıyorlar?Basit..Ziyaretciler bakıyor adamın sayfasında istatistiklere oooo acayip. Adamda ekleyiveriyor sayfasını veya reklem veriyor sayfasına bunların.Kendim bu yolla 10 günde 30 üye kazandım.. ıspatı yukarıda birinci linkte.
Ama.. Tövbe Vallahi..Bıraktım!
Anladınızmı şimdi bazı sayfaların neden büyük toplistlerin ana sayfalarında yer bulamadığını?? Diğerlerinin Hiti hep acaaayip olduğundan fırsat gelmiyorki zavallılara.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
turkelit bizi bilgilendirdiğin için seni kutluyorum... açık sözlülüğün için de... umarım bu yorumlar dahilinde bu uygulama yapılması gündemden düşer yavaş yavaş...

T

türkelit

Misafir
Daha niceleri var hile yapan benim bildiğim...Ama milletle kavgaya kapışmak istemiyorum.
Yalnız iyi net ufak veya zayıf sitelere daha fazla imkan verse gerçekten çok faydalı olur.Belki ikinci bir toplistle olabilir( sadece giriş ve çıkışları sayan)yada ne bileyim başka bir yolla...Yalniz ufak sayfalara daha fazla şans tanınması bir gerçek.Yani iyi net in ana sayfasında yer alabilme şansı verilsin millete.Hiti çok olan sayfaların elinde iyi net in ana sayfası.
İyi net in anasayfasında yer almak demek minimum 50-100 arası hit demek! Kendi adıma konuşmuyorum..bende 13 tane site var elimde..(gerçi birini hek ledilerya :) ) Çoğu ufak sayfalarında arzusudur bu.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enginsev ve turkelit cevabı vermiş zaten
Hile yapılabilir Ancak Azaltmak için uğraşmak yerine arttırmak için uğraşmak bu

I

iyinet

Misafir
Cogunlugun olumlu cevabi ve oylama sonucunda bu fikri uygulama karari almis bulunuyoruz. 1 hafta icinde kodlamasi tamamlanip devreye girmesi planlanmistir. Uygulama devreye girdikten sonra tarafimizdan izlenecektir ve yine sizin gorusleriniz dogrultusunda uygulama isteneni vemez ise devre disi birakilacaktir.
Yorumlarinizi yazmaya devam ediniz.

Kredi listedeki siralamada hit bolumune eklenir.
Kredi istatistiklere yansimaz.

Kredi katsayisi = 5

Ornek:

70 ziyaretci gonderen bir sitenin kredi hesaplamasi:
---------------------------------------------------
70x5 = 350

T

türkelit

Misafir
İyi net profesyoneldir.....
Arkadaşlar eğer İyi net gibi dev bir toplist bunu yapmaya karar verdiyse bunu başaracaklarına eminim.
Galiba fazla endişelenmeye gerek yok.
Böyle büyük bir toplist ne yaptığının farkındadır...yoksa öylesine toplistin kodlarında oynamaya kalkışmazlar herhalde.(Çünkü Onlar Profesyoneller)
Bu uygulama küçük sayfalarad şans tanıyacaktır.
..................
Bu arada tanıştığımıza memnun oldum ben FERİT : http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=16084

C

CaptureManiac

Misafir
uygulamayı desteklemiyorum. oldukça hileye açık ve gereksiz bir uygulama bence.

oldu olacak "toplistte hileyle yukarıya çıkmak eskisinden daha kolay" diye bir de ilan asın sitenin ortasına.

T

türkelit

Misafir
Heh heeeh..
Hile yapılmıyor yaw ... (gerçekten)
Ama ben yinede yukarıdaki Mesajımı geri alıyorum

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben onaylamıyorum çünkü hit gönderenler bölümü bazen baktığımda çok uğuk rakamlar görebiliyorum 300-500 gibi ve bu siteler en beklenmeyen siteler olabiliyor ve hile dışında yapılabileceğini düşünmüyorum bunun.
bu liste kaliteli sitelerin bir sıralaması olmalı.webmaster ların dışındakiler buna bakar.popülerliği yansıtmazsa ilk kullanıcı soğur

T

türkelit

Misafir
Hileyi biraak...sıralamadaki görüntü yakışmiyor hiç.
Ben önceki onaylarımı geri alıyorum.
Ya sadece krediler gözüksün...tekil ve toplam kaldırılsın yada tekil toplam kalsın kredi gitsin ana sayfadan...veya tekil toplam yerine gelen giden sıralansın ana sayfada.
Gerçek şu..sıralamadaki görüntü allak bullak olmuş .(görüntüden bahsediyorum)Hit den mit den değil.

C

CaptureManiac

Misafir
hit mit dediğiniz şey de şu haliyle allak bullak :)
hangi sitenin neye göre yukarıda olduğu belli değil. umarım geçiş aşamasıdır :)

mesajatcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Bazı siteler var ki 4000-5000 hiti oluyor fakat 1 kişi olsun listelere gönderemiyor. Bu uygulama ile gerçek kullanıcıların girdiği siteler sıralamada yükselecektir.

A

ahmet

Misafir
Saçmalığın daniskası... Bir liste sitesi kendisine kaydolan sitelere hit göndermek için vardır. Bunun karşılığında, banneri çok sayıda sitede yayinlandığı için, hem başka sitelerin reklamını tüm sitelerde yaypınlama şansına sahip olur, hem de 3'er 5'er hit alarak, toplamda oldukça iyi bir rakama ulaşır. İçerik sitelerinin işi hit gondermek degildir. Bu uygulama yüzünden, bir cok kaliteli icerik sitesi listede asagilara ineceginden, hit gondermek icin ozel caba ya da sahtekarlık yapan bir cok kalitesiz site üste çıkacaktır. Büyük siteler de birer ikişer listeyi terkedecektir. Bu da iyinet adına iyi olmayacaktır. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma durumu var çünkü.

Bu arada turkelit, yukarıda sahtekarlıktan bahsetmişsin, ancak bu uygulamanın öncesinde senin sıralamada hep 200'lerde olmana rağmen, özellikle geceleri iyinet'in en çok ziyaretçi gonderdiği site olmana hep şaşırmışımdır. Bazen gecede iyinetten 300 ziyaretçi geldiği görünüyordu. Bu mucizenin bir açıklaması var mı? İyinet admini birçok konuyu es geçtiği gibi bunu da es geçti. Ama ben ve benim gibi birçok kişi es geçmedi. Haberin olsun!

A

ahmet

Misafir
Ayrıca, iyinet anasayfasının ve istatistiklerinin yenilenmesi iyice durmuş. Baktığım son yarım saat içinde değişme yoktu. Acaba artık 5-10 saatte bir mi yenilenecek, merak ediyorum.

O

OakLyn

Misafir
bu bir saçmalık ya.. iyinet gibi büyük bir servisin böyle bir şey yaptığına inanmak istemiyorum. lütfen gerçekçi olalım bırakın herkes gerçek verilerle ziyaretçi kazansın. böylesi bir saçmalıkla nereye kadar devam ederiz?

C

CaptureManiac

Misafir
topu topu 20 oyla uygulamaya geçirilmiş bir çalışmadan daha fazla ne beklenebilir ki?
açık bir rezillik bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5