İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Logo'su HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba

Bugün iyinete girdiğimde ilk gözüme çarpan iyinetin logo'su oldu. Bu logo yapılarak "Şehitlerimizi unutmuyoruz" mesajı verilmek isteniyor sanırım. Peki madem ki İyinet gündemi bu kadar takip ediyor ve (siyasetten uzaklığını her zaman ifade ediyor) gündem de sadece şehitler mi var? Gündemde en büyük sorun bu mu sizce? Van depremi'nde ölen bu kadar insan için ve daha cesetleri bile bulunmayan insanlar için neden bir logo yapmıyor? (Van depremini bizzat yaşadım, allaha şükür son anda mekanı terkedip kurtulduk.) (Yaşadığım için diye demiyorum, bu sadece bir örnektir.)

Eğer burası sadece bir webmaster forumu ise siyasetten arınmalı ve eğer bir şey yapmak istiyorsa gündemi iyice incelemeli ve zaaflarından arınmalıdır. Bütün insanları ilgilendiren konularda çalışma yapmalı ve özendirmelidir. Çok Hassas konularda kendimi taraf etmemelidir. (iyi keza kötü)

Bu iyinete yakışmayan bir davranıştır...
Allaha emanetsiniz.

Scholar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun hocam. Bu konuda açıkçası bir şey diyemiyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İyinet Türkiye'nin bir forumudur.
Türkiye bizim vatanımızdır.
PKK,Türkiye'de terör eylemleri gerçekleştiren bir terör örgütüdür.
Öyleyse; PKK,Türkiye'nin,iyinet'in ve bizlerin düşmanıdır.
Siyaset bunun neresinde ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Van'da ki depreme hepimiz üzüldük. Hepimizin içi sızladı. Fakat amblem, gördüğünüz gibi siyah banttır. Bunun anlamı nedir? Yasımız var demektir. Bu bant Şehitlerimiz için düşünülüp yapılmıştır. Fakat bu demek değildir ki Van'da ölen insanlarımıza üzülmedik. Bu sebeple o bant hala orda duruyor ve duracaktır da. Ama sizler bu şekil de yorum yaparak asıl tartışmayı başlatıyorsunuz. Herkes seferber olmuş durumda. Van'a giden bir sürü insan var yardım da bulunmak için. Bizler de elimizden geleni yapıyoruz. Burada bunun için bişey görmüyor olmanız, sivil hayatta yapmadığımız anlamına gelmiyor.
Tekrar ediyorum. Logoda ki siyah bant, hem hayatını kaybeden Şehitlerimiz için, hem de depremde hayatını kaybeden kardeşlerimiz içindir.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Normal eklenmiyordu.
Depremde çok önemli bir olay ama depremle ilgili bir logo tasarımı düşünemedim iyinet için.
Perseus arkadaşımız yapmış yönetime sunmuş, yönetimde eklemiş.
Şehitlerimizi unutmuyoruz mesajında siyaset nerede onu anlamadım ?
Eğer sen depremle ilgili bir logo, banner vs. yaptında yönetime sununca onlar olumsuz cevap verdiyse buraya yaz.
Bence konu anlamsız olmuş.
Bu arada sana ve tüm depremde maddi manevi zarar gören vatandaşlarımıza Allahtan sabır, vefat eden vatandaşlarımıza rahmet dilerim.

• Like
Reactions: Eif

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
geçmiş olsun enkaz.

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse yanlis anlamasin ama vatani gozunu kirpmadan koruyarak canini verenle depremde vefat edenleri ayni keseye kimse koyamaz.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Enkaz, kardeş gerçekten geçmiş olsun, Van'da yaşanan deprem için herkes çok üzüldü ve sonrasında yaşanan acıları da paylaşıyoruz.

Şehitlerimizin ardından toplum olarak yüreğimiz sızladı ve normal olarak milli duygularımız kabardı. Her iki olaya da çok üzüldük.

Şehitlerimizin anısına logonun değişmesi gayet normal bir durum ve siyasetle asla bir ilgi yok.

• Like
Reactions: Eif
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5