İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet logosu

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@Erturk - Yaptigin logo guzeldi dostum, ariyida gonderdigin icin bizzat buradan da tesekkur etmek istedim. Ariyi denedim ancak logoda garip duruyor. Bizim ari tam oturdu gibi logoya,biraz böyle kalsin bakalim.

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Logoda beyaz pentool işareti var şu anda.Ertürk bu arada mükemmel olmuş odaha iyi bir hava katabilir foruma.

E

Erturk

Misafir
Sorun değil dostum. Ben zaten öylesine çizmiştim...

Eğer bundan sonra hover durumunda $ cıkma olayı hep olacaksa ona görede düzenleyebilirim.

Ekleme:
Logoda beyaz pentool işareti var şu anda.Ertürk bu arada mükemmel olmuş odaha iyi bir hava katabilir foruma.

Tesekkur ederim.

Şimdi farkettim de arının antenlerini koymayı unutmusum :p

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
iyinet.png

Buda benim düşüncem :p

Son söz :alkış:

E

Erturk

Misafir
2.png

Bu da kullanılabilir istenirse...

Teşekkürler Oğuz.

Not: Forma süper ;) Yarın vericez Bursa'ya coşkuyu!

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ertürk'ün yapmış olduğu #18 göze çok hoş geliyor eğer bu logo canlı deniyorsa biraz daha ağır olan #25 kullanılabilir aslında.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Erturk un 2. tasarımı daha hoş bence, anasayfa yada birşeyler yapılsa dahada hoş olur sanki

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Logolar saçma sapan ve başarısız. Hadi arıya takmışsınız da bari güzel bir şeyler üretin. Kusura bakmayın. Dost acı söyler. Baktınız olmuyor, makale yarışmalarında ödül dağıtacağınıza verin bir 300-500 lira da bir profesyonele logo çalışması yaptırın. Yani en aşağı o paralara olur gibi.

Ama bunlar ne ya? Yakışıyor mu Allahınızı severseniz? Tamam, yapanlara tek kelime lafım yok ama ben bunu seçip siteye koyanlara ne diyeyim?..

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Logolar saçma sapan ve başarısız. Hadi arıya takmışsınız da bari güzel bir şeyler üretin. Kusura bakmayın. Dost acı söyler. Baktınız olmuyor, makale yarışmalarında ödül dağıtacağınıza verin bir 300-500 lira da bir profesyonele logo çalışması yaptırın. Yani en aşağı o paralara olur gibi.

Ama bunlar ne ya? Yakışıyor mu Allahınızı severseniz? Tamam, yapanlara tek kelime lafım yok ama ben bunu seçip siteye koyanlara ne diyeyim?..

Bazı yerde haklısın bazı yerdede haksızsın.
Logo güzel ama daha iyi profesyonel bir iş çıkaramıyoruz.
Burda ne kadar profesyonel tasarımcılar var.Birisi çıkıp yapsa süper olur

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arı Doların arkasında kalırsa İyinette gölgede kalacaktır.
Webmaster forum`larının ticarethane olarak gösterilmesinden yıllardır şikayet ediyorum.
İyinet`te bunu yapmamalı çünkü webmasterlar ticaretlerini sitelerini geliştirip, ziyaretci çekmek ve bunlar sayesinde reklam gelirlerinden yapmalıdır ticaretini eğer İllede Ticaret ön planda olacaksa www.webmasterticaretforumu.com/net/org vs vs vs adresini birileri derhal açsın çünkü yardım, katılım, soru ve sorundan çok ticari kervanlar akın akın gidiyor oldu.
Şahsen Logoda Dolar görmek yerine sorunlardan kurtulmus yardım edilmiş mutlu bir arının gülücüğünü tercih ederdim.
Bilmukabele...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5