İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Makale Kardeşliği Açılmıştır ( Katılımlarınızı Bekliyoruz )

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@depresan 'ın fikir olarak ortaya attığı ve sonradan benim devir aldığım bir projedir.

Niş bir kelimede sitesi olmayanlar için her gün için ayrı bir konu bulup yazı girmek zor oluyor. Bu duruma çare bulmak amaçlı @depresan 'ın fikrini geliştirp şöyle birşey ortaya koydum.

Kardeşliğe katılma şartı : Katılıyorum diyen herkes seçtiği bir makale konusunu bana özel mesaj olarak gönderecek.

Kardeşliğin işleyişi : Günde bir makale konusu istemek koşuluyla kardeşlikte olan kişiler makale konusu arıyorum diyerek yorum bıraktıklarında gün içinde yazacağı makale konusu ona özel mesaj ile gönderilecektir.

Not : @Eif 'inde desteklemesini ve bir makale konusu göndermesini bekliyoruz.

Amacımız küçük çapta bir makale konu havuzu yaratmaktadır. Destek vermek isteyen herkese kardeşlikte yer vardır.

Detaylar :

1. Konu seçiminde günün şartlarına uygun hit getirebilecek konular verilecektir.
2. Verdiğimiz konular w.arez ve a*ult sitelerde kesinlikle kullanılamaz.
3. Makale konusu isteyen kişiye benim görüşümde gün şartlarında en uygun hiti getirilecek konuyu seçip vereceğim.
4. Konu önerenler bir teşekkür kazanır.
5. Ayda 1 kez en çok konu öneren kişinin tanıtım yazısı hitli ve prli bir blogda yayınlanacaktır.
6. Blog tanıtım yazısı alındığında belli olacaktır.
7. Göndereceğiniz konu başlıklarını özelden iletiniz.

Kardeşliktekiler :

frtn
depresan

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Öncelikle teşekkür ediyorum beni de böyle bir girişimin içinde görmek istediğinizden dolayı. Yalnız bu konuda biraz daha detaylı bilgi verilmesi benim gibi konuya fazla hakim olmayanlar için iyi olacaktır. Bu konular ne olacak, neye göre belirlenip seçilecek, nerelerde kullanılacak. Konu önerisinde bulunmadan önce neler dikkate alınacak, hit mi, güncellik mi, marjinallik mi... gibi. Kısaca,konu önerirsem akibetim ne olur.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle teşekkür ediyorum beni de böyle bir girişimin içinde görmek istediğinizden dolayı. Yalnız bu konuda biraz daha detaylı bilgi verilmesi benim gibi konuya fazla hakim olmayanlar için iyi olacaktır. Bu konular ne olacak, neye göre belirlenip seçilecek, nerelerde kullanılacak. Konu önerisinde bulunmadan önce neler dikkate alınacak, hit mi, güncellik mi, marjinallik mi... gibi. Kısaca,konu önerirsem akibetim ne olur.

Hangi sorudan başlayacağıma karar veremedim. Konuyu kilitliyorum detayları yazıp tekrardan online hale getireceğim.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Açıklayıcı detaylar konuya eklenmiş. Konu aktif duruma getirilmiştir. Kafanıza takılan herhangi bir sorunu paylaşabilirsiniz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
pilot makale için başlayabiliriz. makalenin konusu o günün güncel kelimesine göre de olabilir, bilimsel açıklamalarda olabilir, hertür makale olacak

birkideneme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu hâlâ geçerliyse...hangi konuda kaç kelimelik bir yazı istediğinizi ve kullanılmasını istediğiniz anahtarları verirseniz bir tane olsun yazarım. sağlık, moda, dekorasyon, film tanıtımı, ürün-firma-site tanıtımı konularında epeyce yazdım. teknoloji konularını yazarken biraz yavaşım sanki, ama onları da düzgün bir şekilde yazabiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5