İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Maskot

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sadece deneme amaçlı birşey yaptım,üstünde geliştirmeler olabilir,oynamalar olabilir.çok fazla uğraşmadım açıkcası.sadece genel görüş almak istedim.

daha çok geliştirilebilir,farklı şekilleri yapılabilir.özellikler verilebilir.bir çok şey unsur uygulanabilir diyeyim :)

son günlerdeki olumlu gelişmeler bir sloganıda getirdi. :)

ynet.jpg

Düşürdüğümüz Tahtı Geri Alıyoruz..İyinet.Com...

Bu başlık altında,bu tasarının farklı şekillerini koyacağım,geliştirilmiş halini.en iyisini çıkarmaya çalışıcam.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aman abi naptın sen?
iyinet forum rakipleri karşısında ezilmiş ve bu durumu kabullenip eğilmiş ve bekliyor!
Benim ilk çıkardığım sonuç bu.

Böyle maskot olmaz kardeş bırak fikir alıp vermeyi bence sil gitsin. Rakip forumlara koysan ancak bu kadar olurdu...İyi niyetle yaptığını çok iyi biliyorum ama eğilmiş bekleyen bir figür ters olur...
Valla bence sil abi makara olmasın :(

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşımız iyi niyetli bunu biliyoruz, ancak Darkart'a katılmamak elde değil.
İyinet'in büyüklüğü zaten asil duruşundan ve söylenenlere rağmen sadece kendi misyonuna uymasından gelir.
Yalnız bu "İyinet Maskot" olayına benim kanım çok ısındı.
Bence foruma bir maskot ayarlayalım, grafik özürlü olduğum için bir şey çıkaramayacağım ortaya, ancak bunu yapabilecek bilgiye sahip arkadaşlarımız mutlaka vardır :)
Maskot olarak fikir vermem gerekirse; "İyi"net ismi itibariyle, bir melek figürünü herkes bağrına basacaktır. :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Obaaaa!

Forza n'aptın sen ya? :D

Modlar bu konuyu kilitlesinler bence gözlere zararlı yani :D

Şaka maka, bu maskot olayı benim de hoşuma gitti.
Daha güzeli yapılıp oraya konulabilir.
Ama sen yapma Forza :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Aslında eğilmiş değil,Tacı yerden almaya çalışan bir durum yapmaya çalıştım ama tam o efektleri veremedim.

dediğim gibi çok uğraşmadım ve deneme amaçlı birşey yaptım,görüşleri almak için. eğer böyle birşey yapılırsa nasıl bir şekil olucağına karar verip yapılması doğru olur.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yntt.jpg

bu'da farklısı.önemli olan fikirlerin veya böyle birşeyin güzel olucağı.ben çalışırım veya başkası çalışır orası problem değil.ama böyle bir maskot olması güzel olucak bence.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
aman tanrım forza fb sen neymişsinde haberim yokmuş :eek:
cin ali yapalım maskotu

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hahaha :D
son olanı çok sevdim, hani ben naaptım gidiyo forum pişmanlığı sanki :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk maskota yorum yapmıyorum :D

Maskot için çalışmaların iyi ama daha detaylı bir şey olursa,daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yahu ilk logoda ne var :D Tacı almak için yere eğilirken birşey düşündüm ama olmadı tam.

geliştirmeye çalışıcam,ben yapıcam demiyorum,benden başka biriside yapabilir ama böyle birşeyin olması güzel olucak görüşündeyim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu maskot olayı pek sevilmedi galiba.kitliyelim o zaman konuyu ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) bu kadar güleceğimi bilseydim daha önce bakardım konuya :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
canım sıkıldı çizdim öyle birşey,amacım beğendirmek değildi.böyle birşeyi yapamya teşvik etmekdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5