İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet nereye gidiyor?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seviye farkin belli merak etme sen mesajlarin nasil bir fark oldugunu gosteriyor senin soylemene gerek yok
kendini cok sey biliyormus gibi gostermeye calismana ragmen(hicbirsey bilmedigin zaten acikca ortada yukarida ki yaptigin benzetme tam anlami ile seni anlatiyor ) ama inan bu forumda senin bildiklerini unutmus cok kisi vardir :)
yani portakal ve vitamin hikayesi
neyse ben soylemek istediklerimi soyledim daha yazmanin anlami yok parmaklarima yazik :p

Bla bla bla .... Her zaman oldugu gibi dede hikayelerini anlatmaya devam eder. :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle hiçbir yanlı görüşüm yok ama burdan @iyinet'e söylüyorum "istibdat istiyoruz" yani eskiden iyinet dendi mi millet "orda 2 muhabbet dönmüyor, sadece iş konuşuluyor bırak orayı derlerdi" ama artık bu güzel cümle yerine, mesajın direk orta yerinde "naber?, nasılsın?, hava nasıl?" soruları sorulabiliyor :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle hiçbir yanlı görüşüm yok ama burdan @iyinet'e söylüyorum "istibdat istiyoruz" yani eskiden iyinet dendi mi millet "orda 2 muhabbet dönmüyor, sadece iş konuşuluyor bırak orayı derlerdi" ama artık bu güzel cümle yerine, mesajın direk orta yerinde "naber?, nasılsın?, hava nasıl?" soruları sorulabiliyor :)

Protesto bölümünüde böyle geyige döndürmüslerdi. Ciddiyet kalmadigi icin yazdim. Ama basligim silindigi icin tepki verdim sandilar. Bakin simdi protesto bölümü gitti yerine geyiklerden arindirilmis teknik protesto bölümü geldi. Artik disimi, böbregimi, kafami gibi lüzumsuz postlar olmayacak. Ve bende gereksiz yere protesto edenleri protesto ediyorum diye baslik acmam ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Protesto bölümünüde böyle geyige döndürmüslerdi. Ciddiyet kalmadigi icin yazdim. Ama basligim silindigi icin tepki verdim sandilar. Bakin simdi protesto bölümü gitti yerine geyiklerden arindirilmis teknik protesto bölümü geldi. Artik disimi, böbregimi, kafami gibi lüzumsuz postlar olmayacak. Ve bende gereksiz yere protesto edenleri protesto ediyorum diye baslik acmam ;)

Alakanız olmayan konuları okumadan geçebilirsiniz.Ben php konularına bakmam bile.Geyik konularına bakmam bile.Ancak kontrol ediyorsam girer bakarım.Ben modum yapmak zorundayım.Burası bir platform.Evet kesinlikle senin önerdiğin gibi webmaster platformu.Ama şunuda unutmak lazım.Çeşitlilik gösteren bir ortamdayız.Senin gibi bu işi zevk için yapanlarda, ekmek kazanmak amacıyla yapanlarda, tek geçim kaynağı bu iş olanlarda var.Her insanın düşüncesine saygı göstermek gerekir.Çok aşırı mesajlar zaten elimizden geldiğince siliniyor.Ama her mesajada geyik tabiriyle yaklaşmamalıyız.Özgürlük sadece bizim düşüncelerimiz değildir.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sizin bu anlattığınız durumların çözümlenmesi için belki 50 tane yönetici olması lazım.Böylece (insan) olan bu arkadaşların gerçek hayatlarından vakit ayırarak foruma rahatça yetişmeleri mümkün.

Ancak gördüğüm kadarıyla 50 yöneticinin olması pek mümkün değil.Peki bu forumda kaç tane Gold Member var?Yaklaşık 50 belkide daha fazla o zaman demekki bu sistem kurulabilir.

Ben şahsen kendim bir hata veya bariz başka bir kullanıcı hata yaparsa ya o mesajın altına yazıyorum problemi yada online olan bir mod arkadaşa bildiriyorum.Demekki bir nevi modluk bende yapıyorum.

O zaman sorun nerde?O 50 güzel arkadaşımızın isminin altında Moderatör yazmasada, yinede gördüklerini yönetici arkadaşlara bildirseler olmaz mı?Böylece 50 den fazla yönetici formu izliyor gibi hissetmez miyiz?

Yani olay basit tecrübeli arkadaşlar mod arkadaşlara yardımcı olacaklar sorun tamamen çözülecek.Herkes üstüne düşen ufak işleri yapsın yeter...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
culpable dede nasihatlarini veriyordu ne güzel :D

@Merlin artık icraatini görmek istiyorum. Yeni web siteleri adlı kategoride kendin yazdığın bişeyler görmek istiyorum. işin gücün geyik muhabbeti, işin gücün geyik muhabbeti!

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siz iyice birbirinizi yiyip bitirin, rahatlayin ondan sonra kilitlenir konu...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aman!!!!!

neler oluyormuş böyle yaw

1-2 aydır bu forumdayım kaynayan kazanın sıcaklığını daha yeni hissettim.

Açıkça söylemek gerekirse; benimde forum hakkında eleştirilerim var ama banlarlar diye söyleyemiyorum. Yani biraz çekiniyorum.

Misal; geçenlerde protesto bölümünde kendimi protesto ediyorum diye bir başlık açmıştım, bir baktım konu hem silinmiş hemde 10 gün falan ban yedim. Sebep protesto bölümünü ciddiye almamammış. Eyvallah dedim ama bugün baktımda protesto bölümünde kendini protesto eden 2 kişi daha var. Onların akibeti nedir acaba merak ettim. Halbuki onların mesajları silinmemiş.

Neyse çok konuşmayayım akibetim kötü olmasın :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Merlin artık icraatini görmek istiyorum. Yeni web siteleri adlı kategoride kendin yazdığın bişeyler görmek istiyorum. işin gücün geyik muhabbeti, işin gücün geyik muhabbeti!

Yeni sitelerimi orada yazmam. Nedenide kullandigim sponsorlardan ötürü :) Ama sponsor kullanmadigim siteleri orada yayinlarim. Su siralar cok yogun projelerim var. Üniversitede ve bir sirkete yazilim yetistiriyorum. O yüzden sponsorsuz site yapmadim. Ama dedigim gibi en kisa zamanda göreceksin. Sen o aklini böyle lüzumsuz yerlere yorup bitirme :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5