İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Özel Hiçbir Forumda Olmayan Konu !

slarktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepinize merhabalar bir çok arkadaşımızın muzdarip olduğu konulardan birisi olan lig maçlarını izliyoruz fakat diğer arkadaşımız veya akraba veya tanıdık ile aynı anda digitürkplay ile izleyemiyoruz sorunu var.. bunu çözümünü sizlerle paylaşacağım mantığı gerçekten çok basit amaç sizlere yardımcı olmak bir paket 600 tl herkes tek tek bu parayı veremeyebilir ancak 10 kişi toplansa bile 60 tl den 10 kişi bile aynı anda izleyebilecek üyelere özel olmasını istediğim için özel mesaj yoluyla lütfen bana ulaşın ve adım adım anlatayım bu yöntemi, ek olarak türkiyenin hiç bir forumunda bu yöntem bulunmaz sadece İYİNET.com da unutmayın en iyiler en iyi konuları hak eder..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5