İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet paylaşım grubu projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Özel pm attım ve ilk paylaşımımı bu gün yaptım.
Paylaşımlarım yeni başlayan seviyesindedir...

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
rsmalee genellikle kullanıcılarımız son 10 konuyu takip etmekle beraber sadece aradıkları şey olduklarında ilgili bölümlere girerler. Bu yüzden navbar'da konu belirtimi gibi bir projeye de gittik. Ayrıca imzanıza link ekleyerek konularınızı göze batırabilir bi hale gelebilirsiniz eğer aktifseniz forumda yeteri kadar.

Bence yonetım bunu kendı belırlemelı basvuru degıl de paylasımcı uyelerı kendı tespıt etmelı .

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bizde başvuracağız üyelere tabii ki ama bu üyelerimizin tecrübelerini paylaşmalarında bi nebze yardımcı olabilir diye düşünüyoruz. Bu bir İyinet ekibi olacak ve dediğim gibi bu ekip tamamen paylaşım ekibi olacaktır.

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bizde başvuracağız üyelere tabii ki ama bu üyelerimizin tecrübelerini paylaşmalarında bi nebze yardımcı olabilir diye düşünüyoruz. Bu bir İyinet ekibi olacak ve dediğim gibi bu ekip tamamen paylaşım ekibi olacaktır.

Ben geyikhane bölümünde paylaşımlar yapsam olurmu "LANET"Lİ.Olursa beni de gruba dahil et. :D:D:D:D

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Proje AR-GE adı altında gerek üye grubu renkleri gerek rankları ve ön plana cıkacak özgün veya Araştırma konularıyla aktifliğini bir kaç kişi ile bile başlatsa devamı gelecek ve foruma olan ilgiyi daha da yükseltecek bir adım olacaktır.
AR-GE projesi adı altında ben kullanıyorum tavsiye ederim.
Adsense bölümü için bir tane örneği paylasmayı düşünüyorum umarım yanlıs anlasılmalara sebep olmak yerine yol gösteren bir örnek olur.
İyi forumlar
İyi forumlar

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Olumlu olumsuz dönüş yapılıyor değil mi?(seçilsek de seçilmesek de)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eskiden seo ile ilgili makaleler paylaşırdım, ama şimdi kısa kısa web dersleri vermek bana daha cazip gelmeye başladı, yakın zamnada bende başvurucam

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Arkadaşlar mesajları bile bulunmayan kişiler lütfen özel mesaj göndermesinler. Önce paylaşım yapmaları gerekmektedir.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bende başvuru yaptım ve birkaç makale yayınlamıştım.Sınavlarım bittiğinde devamı gelecek...=)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben gruptayım, bu böyle biline, herkes ayağını denk ala :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5