İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet : Satış ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Forum taşındığı için konu kaybı oldu diye söylediler zaten.

Mitat seni r10da göremiyoruz. Parayı kırdın artık o eski dönemler yerine daha havadar ve hafif yaşıyosun interneti forumlarda sanırım. :p

r10 gibi olabilir umarım.Beğenmediğiniz site şuan türkiyenin bence en iyi alışveriş platformlarından biri haline geldi şimdi üye geliyor birde üyeler beğenilmiyor bende bunu anlamıyorum...

Umarım r10 gibi olmaz. R10 gibi olacaksa iyinette ne yapalım r10a gireriz zaten. İyinetin farklı bir havası var. Ortam daha samimi bence.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Açılan konuların düzenlene bilmesi cok iyi oldu. Bu bile iyi bir gelişme.
Birde domain kısmı biraz genişletilip ücretsiz scriptlere ve wordpress'e biraz agırlık verilse daha iyi olucak..

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Zamanla herşey daha güzel olucak. Tek gereken yeni ekibe ve foruma destek olmak.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
fazla değil iki dakka insan taklidi yap hasan.

Belli derdin var benle. :)

Ama Allah affetsin diyorum seni.

---

Forum hakkında eleştri yazdım hemen saldırmayın.

Nefusa,
Beni memnun etmek zorunda değilsin.Sen de laf sokan diğer moderatör arkadaşlar gibi ilk günden başlamışsın.hayırlı olsun diyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Belli derdin var benle. :)

Ama Allah affetsin diyorum seni.

---

Forum hakkında eleştri yazdım hemen saldırmayın.

Nefusa,
Beni memnun etmek zorunda değilsin.Sen de laf sokan diğer moderatör arkadaşlar gibi ilk günden başlamışsın.hayırlı olsun diyorum.

Lâf sokmak gibi bir niyetim kesinlikle yok CaLViN, bunu yapandan da hiç hoşlanmam. Senin mesajına yine senin mesajınla cevap verdim ben sadece. İnşallah gelişmelerden memnun olursun diye temennide bulunabilirim, daha fazla bişey elimizden gelmiyor.

T

trgy

Misafir
Saldıran yok size. Kendiniz saldırı tarzında mesaj yazıp konu açarsanız aynı şekilde cevap alırsınız. Birşeyleri zaman gösterecek. Farkettiyseniz ben kimseyi susturmaya çalışmadım. Kimsenin mesajını sildirtmedim ve sildirtmiyorum da.

Bir eleştiri yapılacaksa bu eleştiriyi yapmanızın yanında öneri de vermeniz gerekir. Ne yanlış gidiyor ne yapılmalı tarzında..

Ayrıca forum yönetimi ile düzgün konuşun. Herşeye de evet diyecek değilim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Nefusa,
gelişmelerden memnun oluruz veya olmayız.Eskiden eleştri yazılamıyordu foruma karşı.
Hala öyle mi deneyip görmek istedim.

Ama oradan kalkıp birisi insan taklidi yapma diyor,birisi direksiyon sende mi diyor.Otobüste miyiz yoksa kamyonda mı ? :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ama oradan kalkıp birisi insan taklidi yapma diyor,birisi direksiyon sende mi diyor.Otobüste miyiz yoksa kamyonda mı ? :)

Haklısın, o yaklaşımlarda yanlış.
Kişisel tanışmışlığımız yok, ama herkese gereken uyarılar yapıldığı konusunda bana güven.

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
r10 gibi olabilir umarım.Beğenmediğiniz site şuan türkiyenin bence en iyi alışveriş platformlarından biri haline geldi şimdi üye geliyor birde üyeler beğenilmiyor bende bunu anlamıyorum...

arkadaşa ben de katılıyorum. R10 gibi olalım demiyorum ama Ticaret bölümünün aktifliğini en azından ordan alabilirsek çok daha güzel olacak. sonuçta burada domain-host-script-hesap vs ticareti yapmayan kişi yoktur sanırım..

DsL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ooo r10'dan kaçtık ama Labidu tipler burda da türemeye başlamış..

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Alan arkadaşa hayırlı olsun.

İsmi lazım değil forumdan bahsetmişsiniz. Bilmem takip ediyor musunuz? Oradaki konuların yarıya yakını kötü hizmet, dolandırıcılık, aldatma, fitne fesat, tekelleşme ile iştigal ediyor. Ticaret dediğiniz buysa öyle ticaret olmaz. İlla birine benzeyecekseniz blackhatworld, warriorforum, dp gibi yerleri örnek alın.

Ticari konularda yöneticiler şunu yapsın: Bir ürün, hizmet arz edildiğinde deneme amaçlı (review) bir adet hizmet/ürün bir yöneticiye sağlansın. Bu ürünü, hizmeti deneyen yönetici olumlu/olumsuz görüş bildirsin. Böylece çoğu aldatma ve dolandırıcılığın önüne geçilir. İlla ticari olarak düzenleme istiyorsanız iş bilen yöneticiler böyle bir yol izleyebilir.

İkinci konu ise forumda tekelleşmeye izin verilmemesi. Üste ve alta link, banner eklemişsiniz. Bu sizin ve sizinle bağlantılı firmaların da burada tekelleşeceğini gösteriyor. Buna izin vermeyin. Burada herkese eşit uzaklıkta olun. Dürüst iş yapan herkes aynı sırada rekabete başlamalı. Siz baştan bu kuralı ihlal etmişsiniz. Ha parayı verdim reklamımı koyarım derseniz bir kez daha düşünün.

Doğru, dürüst, akıllıca işler yaparsanız, insan emeğine, insana saygı gösterirseniz arkanızdayız.

T

trgy

Misafir
Alan arkadaşa hayırlı olsun.

İsmi lazım değil forumdan bahsetmişsiniz. Bilmem takip ediyor musunuz? Oradaki konuların yarıya yakını kötü hizmet, dolandırıcılık, aldatma, fitne fesat, tekelleşme ile iştigal ediyor. Ticaret dediğiniz buysa öyle ticaret olmaz. İlla birine benzeyecekseniz blackhatworld, warriorforum, dp gibi yerleri örnek alın.

Ticari konularda yöneticiler şunu yapsın: Bir ürün, hizmet arz edildiğinde deneme amaçlı (review) bir adet hizmet/ürün bir yöneticiye sağlansın. Bu ürünü, hizmeti deneyen yönetici olumlu/olumsuz görüş bildirsin. Böylece çoğu aldatma ve dolandırıcılığın önüne geçilir. İlla ticari olarak düzenleme istiyorsanız iş bilen yöneticiler böyle bir yol izleyebilir.

İkinci konu ise forumda tekelleşmeye izin verilmemesi. Üste ve alta link, banner eklemişsiniz. Bu sizin ve sizinle bağlantılı firmaların da burada tekelleşeceğini gösteriyor. Buna izin vermeyin. Burada herkese eşit uzaklıkta olun. Dürüst iş yapan herkes aynı sırada rekabete başlamalı. Siz baştan bu kuralı ihlal etmişsiniz. Ha parayı verdim reklamımı koyarım derseniz bir kez daha düşünün.

Doğru, dürüst, akıllıca işler yaparsanız, insan emeğine, insana saygı gösterirseniz arkanızdayız.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Önerilerinizi değerlendireceğim fakat şu banner ve link konusuna açıklık getireyim. Banneri ben kendi isteğim ile koydum. Yani hosting sağlayıcımızdan herhangi bir istek gelmedi boş duracağına bize yardım eden hosting firmasının reklamını koydum bunda bir sakınca görmüyorum. Link konusu ise sponsorumuzun onu istemesi en doğal hakkı. Sitemizin giderlerini karşılayan bir firmaya az bile.

Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için. Bunu da burada belirtmiş olduk.

X

Xman

Misafir
Bizler iyiydik burada,sessizdik sakindik ama günde 1 konu olurdu,o da bize yeterdi.

Ozaman şöyle yapalım siz siteyi satın alan arkadaşın satın alma maliyetini, aylık giderlerini ve bu yatırımdan beklediği kazanç miktarını kendisine ödeyin, oda sizin istediğiniz gibi yönetsin forumu.

Binlerce dolarlık ciddi bir yatırım var ortada sen mutlu olacaksın diye günde 1 konu açılan haliyle kalamaz maalesef, aktif ve kaliteli bir site olacak ve sahibine kazanç sağlayacak bir site olması şart, bu nedenle şartlar neyi gerektiriyorsa o yapılacaktır, bizlerde buna saygı duymak ve destek olmak durumundayız.

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ozaman şöyle yapalım siz siteyi satın alan arkadaşın satın alma maliyetini, aylık giderlerini ve bu yatırımdan beklediği kazanç miktarını kendisine ödeyin, oda sizin istediğiniz gibi yönetsin forumu.

Binlerce dolarlık ciddi bir yatırım var ortada sen mutlu olacaksın diye günde 1 konu açılan haliyle kalamaz maalesef, aktif ve kaliteli bir site olacak ve sahibine kazanç sağlayacak bir site olması şart, bu nedenle şartlar neyi gerektiriyorsa o yapılacaktır, bizlerde buna saygı duymak ve destek olmak durumundayız.

Aynen katılıyorum.

Forum aktif değildi mutluyduk vs. diyorsunuz fakat turgay da herhalde iyineti zarar edeyim diye almamıştır. Bakım nedeniyle silindi sanırım mesajlarınız ama aslını astarını bilmeden direk suçlamaya yönelik bir konu açmışsınız

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yani saçma sapan yorum yazmaya bayılıyorsunuz.
Bu forumda eleştri yapmak için forum sahibi mi olmamız gerekiyor ? 10 bin dolar size çok geliyor ama 1.5 sene kadar önce bu foruma 40 bin dolar teklif edip satın almaya çalışan kişi de biziz sayın Xman.
İmzanızdan tanıdığım kadarıyla önceden farklı bir nick e sahip olan garip yorumlar yazan bir arkadaşsınız.

Trgy forumu almış,biz de forum sakini olarak yorum yazıyoruz.

Azıcık düşünün de öyle yazın şu yazıları,bir zahmet.

X

Xman

Misafir
Saçma sapan lafını sana iade ediyorum, kötü söz sahibine aittir.

Azıcık düşünerek yazma önerinide öncelikle uygulaması gereken kişi sensin, ayrıca ben senin şahsınla ilgili bir şey yazmadım ama bakıyorumda sen benim önceki nickimden tutup mesajlarımın garipliğine kadar kurcalamışsın, nasıl bir ruh hali içerisinde olduğunu herkes yorumluyordur az çok.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyide burası kullanıcısız gördüğünüz gibi satılıyor.Para verdim aldım istediğini yaparım mantığı biraz egoistlik olsa gerek. Kullanıcılara göre şekillendirilmeliki gördüğüm kadarıyla elden geldiğince o şekilde yapılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi