İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet subdomain keywordleri..

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir arkadaşım keşfetmiş ama yalvarmama rağmen iyinetin keywordleri nasıl oluşturduğunu söylemedi. Sadece sana 3 şey söyliycem gerisi sana kalmış dedi. Kendim kadar güvenebileceğim bir arkadaşımdır. İyinetin keywordlerini oluşturmakta kullandığı 3 yöntem.

1)Keyword üretme yazılımı %60
2)iyinet sayaç kodu %20
3)Online bir keyword üretme aracı %20

Bunların 3ü nü birden kullanıp sonuçları birleştiriyormuş. Yani kullandığı tek bir yöntem yok. Israr etme çalışmalarım devam ediyor. En azından şu keyword programını alırım umarım :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ile 3 aynı gibi.

2.si ise tamamen doğru

sayaç kodundaki js bileşkeni sayfaya
nerden gelinmiş
ne zaman gelinmiş
hangi işletim sistemi
v.s v.s v.s gibi istatistiklerini tutuyor

buda zaten çok gizli bir kod değil, java script'de bunu çok basit yapıyor zaten belirli fonksiyonlar ile bilgileri alıp bilgileri değişken haline sokup bir url'ye sorgu gönderiyor o urlde aldığı sorguyu mesela abuzittin.com/bizttttttttttt.php?refer=sdfsdf.com&os=winnt&bdfdg=sdfsdk diye bizttttttttt.php dosyasına yolluyor.
sonra o biztttttttttt.php dosyası aldığı o sorguyu dataya kayıt ediyor, diğeri ise keyword üretme yazılımı dediğiniz dosya buda yine datadan gidip aranankelimeler diye bir fielddan kelimeleri tek tek alıyor sonra ya .htaccess dosyasına yazarak yada sunucunun değişik bir wildcard yöntemi subdomain.domain/subdomain.html dosyasını oluşturuyor ve bir sdfsdf.php dosyasında bunları alt alta en fazla 20 tane şeklinde ekrana yazdırıyor, sonrada iyinet anasayfasında bu sayfa include edilip google bot bekleniyor google botda geldiği zaman daldandala daldandala gezip tüm url'leri indexliyor.. sonrada google arama kriterlerine (title a göre sonuç göstermek ve dosya uzantısına göre sonuç göstermek) göre oluşturulan dosyalar arama motorundaki yerini alıyor..budur yani.

kolay gelsin.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
1 ile 3 aynı gibi.

2.si ise tamamen doğru

sayaç kodundaki js bileşkeni sayfaya
nerden gelinmiş
ne zaman gelinmiş
hangi işletim sistemi
v.s v.s v.s gibi istatistiklerini tutuyor

buda zaten çok gizli bir kod değil, java script'de bunu çok basit yapıyor zaten belirli fonksiyonlar ile bilgileri alıp bilgileri değişken haline sokup bir url'ye sorgu gönderiyor o urlde aldığı sorguyu mesela abuzittin.com/bizttttttttttt.php?refer=sdfsdf.com&os=winnt&bdfdg=sdfsdk diye bizttttttttt.php dosyasına yolluyor.
sonra o biztttttttttt.php dosyası aldığı o sorguyu dataya kayıt ediyor, diğeri ise keyword üretme yazılımı dediğiniz dosya buda yine datadan gidip aranankelimeler diye bir fielddan kelimeleri tek tek alıyor sonra ya .htaccess dosyasına yazarak yada sunucunun değişik bir wildcard yöntemi subdomain.domain/subdomain.html dosyasını oluşturuyor ve bir sdfsdf.php dosyasında bunları alt alta en fazla 20 tane şeklinde ekrana yazdırıyor, sonrada iyinet anasayfasında bu sayfa include edilip google bot bekleniyor google botda geldiği zaman daldandala daldandala gezip tüm url'leri indexliyor.. sonrada google arama kriterlerine (title a göre sonuç göstermek ve dosya uzantısına göre sonuç göstermek) göre oluşturulan dosyalar arama motorundaki yerini alıyor..budur yani.

kolay gelsin.

Açıklamalar oldukça güzel. Ama ben bu işin bu kadar otomatiğe bağlanarak yapılabilineceğini düşünmüyorum. Nedenine gelince; Arkadaşımın söylediğine göre tek bir araç kullanılmıyor. Yani yazılım vasıtasyıla bulunan keywordlerle, diğer keyword elde etmek araçları birleştirilip sonuçlar oluşturuluyor. Bu iş için bence harcanan emek oldukça fazla. Keyword yaratma programı ile keywordler yaratılıyor, gereksiz keywordler ayıklanıyor, iyinet sayaç koduyla elde edilmiş anahtar kelimeler inceleniyor, oluşan keywordler yeterli gelmezde online keyword üretme sayfasına başvuruluyor. Daha sonra oluşturulan keywordler için subdomainler ve html sayfaları oluşturuluyor. Bu html sayfalarının içeriği oluşturuluyor. Yani kolay değil.... Tebrik ediyorum gerçekten çok emek verilmiş...

W

wglinkmanager.com

Misafir
tüm bunlar icin tekbir program kullaniyorum... sadece kelime listesini programa vermem yetiyor.. o internetten girdigim kelimelerin tüm arama kelime gruplarini bulup ilgili sayfalari metataglari ve sayfa icerikleri SEO'ya uygun sekilde olusturuyor. ayrica kendi index sayfasi olustuyor.. siz sadece /dizinadi/index.htm seklinde pageranki yüksek sayfanizdan ilgili sayfaya link veriyorsunuz. boylece eklediginiz binlerce sayfa kisa sürede arama motorlarinda indeskleniyor... sizin adiniza, istediginiz kelimeler icin otomatik sayfa olusturabilirim... detayli bilgi icin [email protected] adresine mail atabilirsiniz.... birde benim olusturdugun iyinet gibi subdomain degil, SEO ya uygun meta tag ve sayfa icerigi sectigini kelimeye uygun olusturulmus htm sayfalaridir.. bilginiz olsun.....

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
"Zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış.." Boşverin gitsin. Kesinlikle google bu işe el atacaktır. En azından algoritmasını değistirecektir. Cünkü bunu yapan bir cok sayfa var. Dolayısıyla ilk sıralarda hep Toplist / directory sayfaları cıkıyor.. Dolaylı hit geliyor. Ama paylasiliyor.
Bu sözüm halen Iyineti savunanlara : >> Google Pagerank'a göre bizi ustte cıkartıyor. Ama Iyinet böyle yapmıyor. Sallamasyon bir sayfadan saga sola hit gonderiyor. Sag sol dediklerim ilgisiz sayfalarda olabiliyor.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wglinkmanager.com' Alıntı:
tüm bunlar icin tekbir program kullaniyorum... sadece kelime listesini programa vermem yetiyor.. o internetten girdigim kelimelerin tüm arama kelime gruplarini bulup ilgili sayfalari metataglari ve sayfa icerikleri SEO'ya uygun sekilde olusturuyor. ayrica kendi index sayfasi olustuyor.. siz sadece /dizinadi/index.htm seklinde pageranki yüksek sayfanizdan ilgili sayfaya link veriyorsunuz. boylece eklediginiz binlerce sayfa kisa sürede arama motorlarinda indeskleniyor... sizin adiniza, istediginiz kelimeler icin otomatik sayfa olusturabilirim... detayli bilgi icin [email protected] adresine mail atabilirsiniz.... birde benim olusturdugun iyinet gibi subdomain degil, SEO ya uygun meta tag ve sayfa icerigi sectigini kelimeye uygun olusturulmus htm sayfalaridir.. bilginiz olsun.....

Burası bir paylaşım platformu değil mi? Öyle ise neden bu programın ismini bize vermek yerine özelden görüşmeyi teklif ediyorsun? Maddi beklentiler mi?

P

postmodern

Misafir
Bu işi bilen arkadaşlar için birbiri ile ilişkilendirilmiş yani iyinetteki gibi büyük anlamsızlıklar içermeyen 3 milyon TÜRKÇE keyword 5000$ a verebilirim. Fiyata yorum yapmayın, alın diye kimseye yalvaramam, pazarlıkta yapamam. İlgilenenler özele mesaj atabilir.

teşekkürler

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
Bu işi bilen arkadaşlar için birbiri ile ilişkilendirilmiş yani iyinetteki gibi büyük anlamsızlıklar içermeyen 3 milyon TÜRKÇE keyword 5000$ a verebilirim. Fiyata yorum yapmayın, alın diye kimseye yalvaramam, pazarlıkta yapamam. İlgilenenler özele mesaj atabilir.

teşekkürler

oofff offf.... :confused:

W

wglinkmanager.com

Misafir
yolte arkadasim bu programi gelistirmek icin 2500 $ harcadim.. ve piyasa bu sekilde calisan bir program yok. cunku mevcut programlarin hepsi denenmis ve en iyisi SEO'ya uygun sekilde yazdirilmistir... isteyenler olursa ücret karsiligi istediginiz sayfalar olusturulur...... detayli bilgi icin [email protected] a mail atiniz..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde bulunan 10000 den fazla google da en çok aranan türkçe keywordü 50 YTL gibi bir fiyata satıyorum.İstenirse çok uygun fiyatlara da bu 10000 keyword ile cloak olmayan, isteğiniz doğrultusunda, reel sayfa da oluşturabilirim.İlgilenenler özelime mesaj atabilirler.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne ya? bilgi paylaşım platformu arkadaşlar burası açık artırma veya satış platformu değil! Birşeyler öğrenmeye ve paylaşmaya çaşlışıyoruz! :mad:

P

postmodern

Misafir
Yanılıyorsun, bunlar keyword, program falan değil. Ben keyword satıyorum ve en önemlisi keywordler birbiri ile ilintili. hastane keywordü numune,ssk,sigorta gibi yüzlerce kelimelerle ilintili öğneğin... İyinet gibi büyük olamadıkça o programlarla bişey toplayamazsın kapalı bir trafikte kalırsın. Mp3 sitesi ise mp3 keywordleri. Ben farklı bir olay vaad ediyorum.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşşağıdaki yazdığım mesaj için $100000 istiyorum okuyan herkes vermek zorundadır, elimde bir tane flüt var onu 20 YTL'ye 3 tanede TASO var onuda 1 YTL'ye satıyorum..

PHP'den anlayanlar burayı incelesin..
TrafficHurricane: http://www.traffic-hurricane.com/traffichurricane.zip
PHP Scriptidir, unlock kodu gerektirir, AltraMark olarak girin unlock kodunu kabul edecektir..

Birde: www.enteryourkeyword.com burayı inceleyin...

Benden bu kadar gerisi size kalmış..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yolte' Alıntı:
Bu ne ya? bilgi paylaşım platformu arkadaşlar burası açık artırma veya satış platformu değil! Birşeyler öğrenmeye ve paylaşmaya çaşlışıyoruz! :mad:
Eger emek vermişlerse, para harcamışlarsa bundan doğal birsey olamaz. Ben olsam bende para isterim.
Tecrübe ile sabittir : Ben-ki sedo konusunda o kadar insana yardim ettim buradan, destek oldum vs vs..
Sonuç : ARKaDaS şöyle ARKaDaS böyle konuları acıldı.. Kimler tarafındanmı ? Hep yardım ettiğim kişiler tarafından..

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wglinkmanager.com' Alıntı:
yolte arkadasim bu programi gelistirmek icin 2500 $ harcadim.. ve piyasa bu sekilde calisan bir program yok. cunku mevcut programlarin hepsi denenmis ve en iyisi SEO'ya uygun sekilde yazdirilmistir... isteyenler olursa ücret karsiligi istediginiz sayfalar olusturulur...... detayli bilgi icin [email protected] a mail atiniz..

Emeğine saygım var ama bu program isterse 100$ olsun yinede işime yaramaz benim. Her sitenin ayrı bir mantığı var. Amacım böyle keyword çöplüğüne dönmüş, ziyaretçilere hiç bir hizmet veremeyecek bir sayfa yapmak değil. Siteme binlerce kişiyi çekipte, aradılarını bulamadan göndermek marifet değil. Bunun için çok çalışmak lazım. 81.000 den fazla sitenin barındığı bir veritabanım var nasıl olucakta bu keywordlere uygun sayfaları ayarlıycaz? İmkansız birşey bu. Bunun tek yolu detaylı ve çok çalışmak. Ben böyle hazıra konularak yapılmış bir işten hayır geleceğini düşünmüyorum şahsen. Ama benden başka birilerinin işine yarayacaksa tabi yapsın bu söylediğiniz sistemi. Herkese kolay gelsin...

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Aşşağıdaki yazdığım mesaj için $100000 istiyorum okuyan herkes vermek zorundadır, elimde bir tane flüt var onu 20 YTL'ye 3 tanede TASO var onuda 1 YTL'ye satıyorum..

PHP'den anlayanlar burayı incelesin..
TrafficHurricane: http://www.traffic-hurricane.com/traffichurricane.zip
PHP Scriptidir, unlock kodu gerektirir, AltraMark olarak girin unlock kodunu kabul edecektir..

Birde: www.enteryourkeyword.com burayı inceleyin...

Benden bu kadar gerisi size kalmış..

Bu scripti kurdum. Unlock kodu tamam ama kullanıcı adı ve şifre ne olacak?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.traffichurricane.com/videos/
http://www.traffichurricane.com/install/
http://www.traffichurricane.com/install/th13.htm
http://www.traffichurricane.com/faq.htm
ben fazla incelemedim hatta kurmadım, ama başarılı sonuçlar alındığını biliyorum sanırım 25$ gibi bir ücrete kuruyor yayıncı firma ama biraz araştırır isen çoook büyük kazancını göreceksin bu konu ile ilgili bu programı geliştirip veya kendisi kullanıp binlercedolara bu hizmeti verenler var, keyword listesini binlercedolara satanlar var, umarım yardımcı olur sana..

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
http://www.traffichurricane.com/videos/
http://www.traffichurricane.com/install/
http://www.traffichurricane.com/install/th13.htm
http://www.traffichurricane.com/faq.htm
ben fazla incelemedim hatta kurmadım, ama başarılı sonuçlar alındığını biliyorum sanırım 25$ gibi bir ücrete kuruyor yayıncı firma ama biraz araştırır isen çoook büyük kazancını göreceksin bu konu ile ilgili bu programı geliştirip veya kendisi kullanıp binlercedolara bu hizmeti verenler var, keyword listesini binlercedolara satanlar var, umarım yardımcı olur sana..

Scripti kurmak önemli değil. Şuan kurdum bile :) ama unclock kodu dışında kullanıcı adı ve şifre istiyor. Fakat web sayfalarına üye formu gibi bir bölüm bulamadım. Acaba üyelikte mi para ile?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5