İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet toplist e üye olamıyorum..

K

kimsinsen

Misafir
arkadaşlar

iyinet.com tracker a kayıt yapamıyorum..

yaklaşık 5 gundur denıyorum .. ilk başlarda kayıt bolumunu doldurduğumda guvenlik kodu gecersiz diyodu..
şimdi ise guvenlik kodu hiç cıkmıyor.. kucuk resim hata verıyor,acılmıyor

toplist aşırı doluda site alımı durduruldumu? eğer durdurulduysa ne zaman acılcak onu bilelimde ona gore deneyelim tekrar.. 5 gundur uye olcam olmıyorum bi turlu..

K

kimsinsen

Misafir
yok mu bilgisi olan ???

bole bı sorundan kimsenın haberi yok mu..

istersen bi uye olmayı deneyın. bakalım olabilcekmisiniz..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
kimsinsen' Alıntı:
arkadaşlar

iyinet.com tracker a kayıt yapamıyorum..

yaklaşık 5 gundur denıyorum .. ilk başlarda kayıt bolumunu doldurduğumda guvenlik kodu gecersiz diyodu..
şimdi ise guvenlik kodu hiç cıkmıyor.. kucuk resim hata verıyor,acılmıyor

toplist aşırı doluda site alımı durduruldumu? eğer durdurulduysa ne zaman acılcak onu bilelimde ona gore deneyelim tekrar.. 5 gundur uye olcam olmıyorum bi turlu..

/tmp ile ilgili bir permission problemi vardi, sorun ondan olabilir.
Su anda server da bir yavaslik var 1-2 gun sonra tekrar deneyebilirsin.

K

kimsinsen

Misafir
hala güvenlik kodu gecersiz hatası alıyorum..

zaten ayın 25 inden sonra hiç bi yeni kayıt yok. buda zaten kimsenın siteye uye olmadığını gosteriyo.. ben listeye uye olmak değil sitenizin sayac hizmetini kullanmak istiyorum aslında,asıl amacım sayac..

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5