İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Üyelerine Çok Özel Kampanya !!

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Yıllardır tanıdığım ve ticaret yaptığım Erçin arkadaşımın forumu satın alması şerefine oyun ve video yazılımlarımız iyinet.com üyelerine %30 indirimli olarak satışa çıkarılmıştır

İndirim kuponları : oyun için iyinetoyun , video için iyinetvideo

Videoya 249 TL yerine 175 TL ' ye, oyunada 199 TL yerine 140 TL ' ye sahip olabilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için www.oyunscriptleri.com , http://www.videoscriptleri.com

Acele edin sınırlı sayıda kişiye özeldir.

Tekrardan hayırlı olsun diyorum.

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Luge insan biraz daha düşürür, technonun adı bu kadara mı yetiyor :p

hayırlı satışlar.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Luge gercekden guzel islerin var buda onlardan birisi tebrik ederim.Hayirli satislar diliyorum sana

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
inlogo.png

Evet değişim şimdi başladı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Luge halen buralarda isen sana bir soru sormak istiyorum. Bir site satın aldım ve sitenin üzerinde senin scriptin kurulu. ( Lisanslı tabiki ) Senin scriptlerinden manolya teması kullanıyorum, ne kadarlık bir fark ile diğer tema seçeneklerinden yararlanabilirim böyle birşey söz konusu olabilir mi ?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Rüyalarıma giriyor video scriptleriniz :) Cidden 1-2 defa görmüşlüğüm var büyük hitler ve büyük kazançlar sağladığım. Param olduğunda yapacağım ilk iş diyebilirim :) Hayırlı satışlar

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
gerçekten harika scriptler,video scriptlerinden birtane almak istiyorum,aslında verdiğin emeğe göre parası bişey değil ama malum kriz var biraz daha ikram etsen inanıyorumki çok almak isteyen olacaktır.
Hayırlı satışlar diliyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gerçektende güzel scripler yapıyosun. Yaptığın scriplerin özellikle seo altyapısı çok iyi. Senin video scriptini kullanıpta en fazla 1 haftada 50k altı hit alan görmedim. Bloggerle uğraşsaydın alışverişimiz olurdu ama bu sistemleri kullanmadığım için bişey diyemiycem.

Diğerini bilemiyorum ama video sitesi scriplerinin tümünün mükemmel seosu olduğuna kendim onlarca kez şahit oldum. Eğer bu işlerle uğraşıyor olsaydım scripte verdiğim parayı 1 haftada çok kolay çıkartırdım.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese teşekkür ederim. Kampanyada süre sınırı yok sadee 50şer adet kupon oluşturulmuştur. Kupon bittimi indirimde biter.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5