İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet ve/veya projeler hakkinda aciklama.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Artik bu aciklamalarin gerekli olduğunu düşünüyorum.
Şu sıralar çoğu projemizi durdurmuş ve sitemize ilgimizi çoğunlukla kaybettiğimizi söyleyebilirim, bunu herkes söyleyebilir.

İlk olarak:
REP SISTEMI / BEGEN-BEGENME SISTEMI
- Bu sistemi getireceğiz dedik, getireceğiz hala da sözümüzdeyiz ancak pek çok aksilik çıktı. Bi takim sorumsuzlukların neticesinde çıkan bu sorunlar yüzünden çok gecikti bu sistem ama şimdilik rep sisteminin de olmaması daha iyi, kararlılığımızı en azından yansıtıyor sizlere.

MODERATÖRLER
- Pek çok moderatör arkadaşlarımız aramızdan ayrıldı, bunların hepsi yönetime ve İyinet'e yararlı olunacağı düşünüldüğü için yapıldı. Ha şu anda ilgisiz durabiliriz ama elimizden gelen en hızlı şekilde bişeyler yapmaya çalışıyoruz. Sizin bize inancınız tam olsun, halledilecektir.

SITE INCELEME
- Bu projeye ilgi pek fazla değil, ama yine de yilmak yol, yola devam edeceğiz. Site önerileri çok fazla 100'den fazla pm aldım ve buradan RANDOM seçiliyor. Yani bana sitemi inceler misin diye pm atmayın arkadaşlar, ben gelen her pmdeki siteyi incelemiyorum. Elbet size de sıra gelir ama zaman alacaktır. Ve bu zamanda kapanan siteler oluyor, onları silmek zorunda kalıyorum listeden.

ŞİKAYET KONULARI
- Gerek yönetim, gerek ilgi, gerek projeler bakımından açılan şikayet konuları artık yeter. Her konuda aynı açıklamayı farklı şekillerde yapmaktan(k) yoruldum(k). Biraz forum bölümlerini inceleyin göreceksiniz cevabınızı zaten.

E-DERGİ
Önce İyinet'in yönetim ve kullanıcı ferahından sonra e-dergi'nin sürümü çok daha güzel, çok daha dolu ve çok daha güzel bi scriptle geri gelecektir. Önce İyinet'in itibarını koruma çalışmaları yapıyoruz.

ÖNERİLERİNİZ OLURSA "YÖNETİME MEKTUP" KONUSUNDAN YAZABİLİRSİNİZ.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes bu türden bir açıklama bekliyordu, iyi oldu. Teşekkürler. Yalnız ben dahil kullanıcıların sıkıntısı bu sürecin biraz daha hızlı işlemesi.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kalabalık ve popüler bir forumu yönetmek kolay değildir. Yönetime hak veriyorum...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
en azından raporlara bakılabilse çok güzel olurdu
biz beklemedeyiz;)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Belki konuyla alakasız olucak ama sabah kalktığımda coğunlukla alt bölümde yabancı yabancı isimler oluyor hepsi e-posta aktivesi istiyor.
Yani hepsi bot onlarada bir ara bakarsanız.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
şuan moderator yapılabilecek cok kişi var

EmreDnmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Böyle bir platformu yönetmek kolay olmamalı, yönetime hak veriyorum

F

Forums

Misafir
vbseo beğen sistemini eğer aktifleştiremiyorsanız mutlaka lisanssız seo eklentisi kullanıyorsunuzdur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5