İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Yeni Bir SEO Yarışması Hazırlığı İçinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir süre önce düzenlenen SEO yarışmasının sonuçları ve devamında gelen öneriler de dikkate alınarak yeni bir İyinet SEO Yarışması hazırlığı sürecine girdik. Konu ile ilgili çalışmalar yapıyoruz ve açıklamaları yakın zamanda duyuracağız. Bundan sonra düzenli olarak İyinet üyelerine yönelik çeşitli yarışmalar organize etmeyi planlıyoruz.

Bu yarışmaların önceki yarışmalardan bazı farkları olacak. İlk olarak yarışmalarda aktif iyinet üyelerine öncelik vermeyi amaçlıyoruz. Yani yarışmalara katılımlar incelenecek ve forum içindeki aktiviteler de göz önünde bulundurularak katılımcılar bir elemeden geçirilecekler. Açıkcası bizim bu yarışmaları düzenlememizdeki başlıca amaç backlink sağlamak değildir. Yarışmaların başlıca amacı iyinet üyelerine ve paylaşımlara da katkı sağlamalarıdır.

Bir ikinci husus da bu konuda yoğun gelen önerileri de dikkate alarak heklinki yasaklama kararı aldık. Bundan sonra düzenlenen yarışmalarda heklink yasak olacak ve ödül dağıtımı için gereken süre tanınacak, linkler incelenecek.

Daha fazla detaya ve tarihlerle ilgili açıklamalara ilerleyen günlerde yer vereceğiz. Şimdilik bu kadarlık bir ön bilgilerdirme yapmakla yetiniyoruz. Takipte kalın :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çalışmalar tamamlandı sayılır çok yakın bir zamanda duyurumuz yapılacaktır. Konu ile ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Takipteyiz. :)

Allah utandırmasın.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sefer bende katılacağım.

SEO tecrübem pek yok ama siteme çok güveniyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tarih şu anda karar aşamasında.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu sefer bende katılacağım.

SEO tecrübem pek yok ama siteme çok güveniyorum.

Seo yarışması demek herkesin eşit olarak aynı zamanda başladığı ve bu sayede kendi bilgisini sınadığı en güzel sınavdır. Önemli olan kendi bilgini ölçmektir. İlla 1. 2. 3. olmak vs. şart değildir. Sonuçta el elden üstündür önemli olan yarışma bittiğinde seo yolunda bir adım daha ileri gittiğini görebilmektir.
Ve en önemlisi inanmaktır. Eğer daha yarışma başında nasılsa ilk sayfada bile olamam dersen ilk 10 sayfada bile olamazsın. Ama 1. olacağım diyerek inanarak başlarsan en kötü ihtimal ilk sayfada bitirirsin.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
2 ay içinde blogumun index hızını 2 dakikaya çıkarmayı başardım ve DMOZ'a kabul ettirdim :) Büyük ihtimal bu blogumla katılırım. Takipteyim :)

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bende katılabilirmiyim :)

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yarışmaya google.com 'dan sub domain ile katılıcam özel izinle :)

Bende konuştum Mark Zuckerberg ile aradım akşam dedim bak Subdomain istiyorum direk bana bir kıyak yap diye. spainlocoya google veriyorsa bende sana veririm dedi ;) Subdomainimi bekliyorum bende özel iznede gerek yok bak :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
hazır olun arkadaşlar başvurulara başlıyoruz bugün yarın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5