İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yönetimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İyinet yönetimi bu kadar mı tarafsız? Bu kadar mı duyarlı madur olan insanlara karşı? kb.com.tr hakkında yapılan yorumlar şikayetler neden siliniyor? Neden dikkate alınmıyor? Çözüm sadece silip atmak ise süper. Ama haklısınız KB' nin nerde eli yok ki. Buraya da uzanır sorun değildir.

Birazdan da banlanırım eminim :)

Gülüyorum çünkü yazık insanlar artık ne kadar tuhaf olmuslar. Bugüne kadar birçok wm forumunda ağzımı açmadım ama görüyorum ki sustukça çomak gelip bize de batıcak.

Kb çok iyi bir firma iyi bir kurumda kurumsal kimliklerine leke mi düştü itibarları mı zedelendi? Markayı mı karaladık? Bu kadar duyarsız ve de suskunluğunuzu korudukça bu adamlar daha da devam edicek. Bana size ona buna tehdit saçıcak özel mesajlar ile mesajınızı silin diyicek. Bazı hosting sitelerinde gidip başkalarının adına kendileri yorum yapıcak farklı olmayan bir mail ile, kurumsal kimliğinin 3000 domain barındıran bir ciddi firma imajı arkasına saklanacak ama bugüne kadar müşterilerinden biri dahi fatura kesildi diyemeyecek. Bu mudur?

Burda kb haklı herşey asılsız tüketiciler,müşteriler suçlu,bilinçsiz kb ise madur burda. hey allahım ne günlere kaldık.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet forumlarında delil göstermeden yapılan her türlü suçlama, kitlenmekte veya silinmektedir.Bunda her hangi bir 3. kişinin veya firmanın isteğine gerek yoktur.Forum kurallarında açık ve net şekilde bellidir.

Size rakip bir firma yarın foruma gelip akarweb kötüdür diye bir yorum yaptığında nasıl müdahale edeceksek, x firması hakkında yapılan delilsiz bir suçlamayada o şekilde müdahale ediyoruz.

Eğer delil olduğu halde bir konunun kilitlendiğini veya silindiğini düşünüyorsanız.Bana veya başka bir yönetici arkadaşıma özel mesaj atarak durumu bildirebilirsiniz.

Şimdiye kadar forumda hakaret,dolandırıcılık vb. kural ihlalleri haricinde biz kimseyi forumdan uzaklaştırmadık.Bu tarz bir söylemde bulunmanız gerçekten üzücüdür...

leMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet forumlarında delil göstermeden yapılan her türlü suçlama, kitlenmekte veya silinmektedir.Bunda her hangi bir 3. kişinin veya firmanın isteğine gerek yoktur.Forum kurallarında açık ve net şekilde bellidir.

Size rakip bir firma yarın foruma gelip akarweb kötüdür diye bir yorum yaptığında nasıl müdahale edeceksek, x firması hakkında yapılan delilsiz bir suçlamayada o şekilde müdahale ediyoruz.

Eğer delil olduğu halde bir konunun kilitlendiğini veya silindiğini düşünüyorsanız.Bana veya başka bir yönetici arkadaşıma özel mesaj atarak durumu bildirebilirsiniz.

Şimdiye kadar forumda hakaret,dolandırıcılık vb. kural ihlalleri haricinde biz kimseyi forumdan uzaklaştırmadık.Bu tarz bir söylemde bulunmanız gerçekten üzücüdür...

güzel yazı:D :D

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

+2685989898

İyinet forumu kadar anlayışlı bir forum sitesi bulamazsınız bence.Gidin bi r10.net e bakalım.Hiçbir hakaret ve kötü söz etmeden belli bir konuda kendi düşünceni yazıyorsun adamlar hemen ban atıyor.Niye çünkü mesaj sayısı çok olan kişiyi tutyorlar.Anlayacağınz ayrım yapıyorlar.Şimdi izin verseler şu r10.net 'e iyi bir sayardım ama iyinete dua etsinler....

Adamlar sitelerini belli biyere getirince afedersiniz **** kalkmış.Neyse daha fazla uzatmayayım yoksa kendimi tutamayacağım...:)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gidin bi r10.net e bakalım.Hiçbir hakaret ve kötü söz etmeden belli bir konuda kendi düşünceni yazıyorsun adamlar hemen ban atıyor.Niye çünkü mesaj sayısı çok olan kişiyi tutyorlar.Anlayacağınz ayrım yapıyorlar.Şimdi izin verseler şu r10.net 'e iyi bir sayardım ama iyinete dua etsinler.... Adamlar sitelerini belli biyere getirince afedersiniz **** kalkmış.Neyse daha fazla uzatmayayım yoksa kendimi tutamayacağım...:)

Yukarıdaki iyinet kuralına göre bu savını ispatlaman gerekiyor. Aksi takdirde senin buradan banlanman lazım (kurallar gereği)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hahaha ne hikmetse banı kaldırmışlar.Ama artık istedikleri kadar ban atsınlar.İsterlerse 10192 tane atsınlar.Ben bundan sonra bidaha oraya biraz zor adım atarım.Adamlar yol geçen hanı gibi istediklerine iistedikleri zaman ban atıp istedikleri zaman kaldırıyor..

Hadi Gidin başkasını bulun.Başka kapıya...

leMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün r10 yarın iyineti kötülersin dalgaya göre :)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben eğer forum kurallarına uymadıysam , hakaret etmişsem banlasınlar.Birşey demem , diyememde zaten.Ama bu adamlar insanları sucsuz yere banlıyor.Sizce bu olacak şeymi.Mesajımda da konun başlığını belirttim.Aykırı bir durum var mı sizce ?

Neyse artık olan olmuş.Benim gözümde artık değersiz bir site.Çöplük siteden farkı yok..

M

Merthan

Misafir
Ben eğer forum kurallarına uymadıysam , hakaret etmişsem banlasınlar.Birşey demem , diyememde zaten.Ama bu adamlar insanları sucsuz yere banlıyor.Sizce bu olacak şeymi.Mesajımda da konun başlığını belirttim.Aykırı bir durum var mı sizce ?

Neyse artık olan olmuş.Benim gözümde artık değersiz bir site.Çöplük siteden farkı yok..

İnsanlar suçları olmadığı halde yıllarca hapis cezasına mahkum ediliyorlar. Hiç birisi de, temyiz'den sonra senin kadar eleştiri yapmıyor. Ya da insanlar suçsuz yere işten atılıyorlar, fakat farklı firmalara gidip senin yaptığın gibi onlar beni çok ararlar, ama bulamazlar tarzı şikayetlerde bulunmuyorlar -ki, zannetmiyorum o sitede yokluğunun hissedildiğini.

Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır. İlgili sitenin kurucuları için, kuralları bu denli güzel uygulanan iyinet'de, "siteleri bir yere gelmiş bir yerleri kalkmış" diyorsan, zaten diğer forumdan neden banlandığının pazarlığını yapmaya hiç gerek yok bence.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bazı arkadaşlar burayı tüketici mahkemesi zannediyor. Her hangi bir firma ile ilgili sorununz varsa ilgili mahkemeye ve savclığa başvurmanız lazım. burada kimse sizin msn logunuzu ticket ekran görüntünüzü okuyup bir karar veremez.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlar suçları olmadığı halde yıllarca hapis cezasına mahkum ediliyorlar. Hiç birisi de, temyiz'den sonra senin kadar eleştiri yapmıyor. Ya da insanlar suçsuz yere işten atılıyorlar, fakat farklı firmalara gidip senin yaptığın gibi onlar beni çok ararlar, ama bulamazlar tarzı şikayetlerde bulunmuyorlar -ki, zannetmiyorum o sitede yokluğunun hissedildiğini.

Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır. İlgili sitenin kurucuları için, kuralları bu denli güzel uygulanan iyinet'de, "siteleri bir yere gelmiş bir yerleri kalkmış" diyorsan, zaten diğer forumdan neden banlandığının pazarlığını yapmaya hiç gerek yok bence.

İnsanlar yıllarca suçsuz yere hapis yatıp da sesi çıkmıyorsa sizce bu iyi birşeymi.Birde bunu iyi bir şeymiş gibi anlatmanıza şaştım doğrusu.İnsan ne zaman ve nerede olursa olsun hakkını aramayı bilmeli.

Tüm mesajlarımı dikkatlice okuyup birde kendinizi benim yerime koyarsanız ve ortada bişey olmadığını fark ederseniz eminim daha iyi karar vereceksinizdir.Ben ortada ban olacak bir durum göremedim.

Bence konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.Değersiz bir şey hakkında yazı yazmak parmaklarımı yoruyor...

Bazı arkadaşlar burayı tüketici mahkemesi zannediyor. Her hangi bir firma ile ilgili sorununz varsa ilgili mahkemeye ve savclığa başvurmanız lazım. burada kimse sizin msn logunuzu ticket ekran görüntünüzü okuyup bir karar veremez.

Fark ettiyseniz burada özel bir başlık açılmadı.Bir arkadaş iyinet hakkında yorum yapmış.Bende gerekli düşüncemi belirttim...

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+2685989898

İyinet forumu kadar anlayışlı bir forum sitesi bulamazsınız bence.Gidin bi r10.net e bakalım.Hiçbir hakaret ve kötü söz etmeden belli bir konuda kendi düşünceni yazıyorsun adamlar hemen ban atıyor.Niye çünkü mesaj sayısı çok olan kişiyi tutyorlar.Anlayacağınz ayrım yapıyorlar.Şimdi izin verseler şu r10.net 'e iyi bir sayardım ama iyinete dua etsinler....

Adamlar sitelerini belli biyere getirince afedersiniz **** kalkmış.Neyse daha fazla uzatmayayım yoksa kendimi tutamayacağım...:)

bu konuda haklısın r10 kadar kolpacı bi site görmedim

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
iyinetin banlar konusunda biraz daha düşünmesi gerekiyor sanırım.

penbe arkadaşlarımız bana pek yanaşmıyor.halbuki bu forumda bir çok dolandırıcı var.

hani kanıt istiyorlar doğrudur diyorum ama hırsızın adı olur mu ? :)

r10 zor günler geçiriyor.Forum kim parayı çok verirse kim botum daha fazla derse onun tarafına doğru işliyor.

İyinetin saygınlığı haftalarca botnet karşısında kapalı kalıp botnete boyun eğmemesinden gelir.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hani kanıt istiyorlar doğrudur diyorum ama hırsızın adı olur mu ?

O kadar belge koyduk, artık mahkeme kararını notere tasdikletip iyinete posta ile göndersem anca inanır konumu silmez.
Forumda ticaret yapamaz hale geldik, dolandırıcı, botçu, çoluk çocuk doldu forum.

Katılım iyice azaldı foruma, yakında online adam kalmayacak.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten senin gibi insana 1 kuruş bile vermem.Sen ilk önce git bi düzgün bir cevap yazmayı öğren.
Ben bir soru soruyorum adam başka türlü anlıyo.

Sen adama bu şekilde hitap et sonrada suçsuz yere banlandım de. Senin gibisini hayattan banlamak lazım... Saygı nedir öğren sonra insan olmayı öğren ;)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen adama bu şekilde hitap et sonrada suçsuz yere banlandım de. Senin gibisini hayattan banlamak lazım... Saygı nedir öğren sonra insan olmayı öğren ;)

İnsan olmayı senden mi öğrenecem.Seviyeyi aşma !!!

------Ne özelliği var şimdi bu kitabın ?
Kitapda yazan herşey eminim forumda vardır.Farklı birşey olacağını sanmıyorum.
Ama yinede alıp inceleyeceğim .
icon12.gif
--------

Bence alamayacaksın. Forumdaki bilgiler yeterli olacaktır size. ...

-----Arkadaşım okumadan niye yorum yapıyorsun ayrıca olumsuz yargısız infaz yapmayalım----

teşekkür ederim.

Ben düzgünce bir soru soruyorum merakımı gidermek için.Adam bana ters ters cevap veriyor.Tamamını okumadan yorum yapma !!

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
konuya gerekli cevap yazılmış ve sonraki mesajlarda artık amacından sapmış görünüyor. burası herhangi bir forumu eleştirme yeri de değil. beğenmediğiniz yere girmezsiniz olur biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5