İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet'e Teşekkürler

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Son zamanlarda özellikle yönetimi hedef alan bazı eleştiriler okuduk. iyinet yönetiminin bu eleştirilerin üzerinde durup çözüm üretmesi bir çoğumuzun beklentisidir. Zamanla bu ufak sorunların çözüleceğinden eminim. Sonuç olarak hangi yönetim neden kendine laf getirmek istesin ki? Burada hemen herkesin bir sitesi mevcut. Kısaca bu işlerin çok kolay olmadığını kendi tecrübelerimize dayanarak hepimiz biliyoruz.

Bu foruma üyeli olalı yaklaşık 4 ay oldu. Bu süre içinde gerçekten çok şey öğrendiği farkettim. 4 ay öncesine göre epey bir yol katetmişim. Bununla birlikte burada bir çok kişiyle ticari davranışlarda bulundum. Biri hariç hepsinden memnun kaldım. Halen beraber çalışmaya devam ettiğim arkadaşlarım mevcut.

Foruma faydası dokanan herkese teşekkür etmek istiyorum. Burada sadece yönetimi kastetmiyorum. Bir çok kişi ki içlerinden bazıları oldukça katkı sağlıyor. İsimleri tek tek yazmasamda - reklam olmasın :) - kimler olacağını hepimiz az çok tahmin ediyoruz.

Çok uzun oldu galiba, teşekkürler :muck:

• Like
Reactions: Eif

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
yoo uzun olmadı sıkılmadan okudum. katkı sağlayanlarda beni gizliden belirttiğin için sağol :p

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İyinet benim hayatımda devrim oldu diyebilirim,İyinet'e hep destek tam destek :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5