İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri İyinet'e Yeni Yıl İçin

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yeni yılda bir patlama yapalım. Mesela yeni temamız 1 Ocakta koyulsun foruma, bende logoyu editlerim yeni yıl için. Adminlerde onaylarsa yeni yılda forumumuz çok güzel olabilir. Sizdende önerileri bekliyorum arkadaşlar :)

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Birgün admin olursam yaparım bunları :D

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
10 saniyeden yetişilmez bence, 10dk felan önceden olabilir, ama foruma linkte olmalı tabii.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Aslında benim de bir fikrim var yılbaşı çekilişiyle ilgili(her ne kadar yılbaşı kutlamayı sevmesem de) İsteyen üyeler çekilişe katılsın, çekiliş sonucu her iki kişi birbirinin sitesinin bannerlarını 1 haftalığına veya 1 aylığına koysun. Yani atıyorum çekilişte perseusla ben çıktım, o benim sitemin, ben de onun sitesinin bannerını ekleyerek reklamımızı yapalım

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bolubeyi'nden ilginç ve güzel bir fikir geldi. Ama şimdi bunun PR değeri var, ziyaretçi sayısı var. Yani adaletsiz bir çekiliş olabilir yine, karşıdaki yayınlamak istemeyebilir...

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bolubeyi'nden ilginç ve güzel bir fikir geldi. Ama şimdi bunun PR değeri var, ziyaretçi sayısı var. Yani adaletsiz bir çekiliş olabilir yine, karşıdaki yayınlamak istemeyebilir...

doğru aslında biraz adaletsiz olabilir, o zaman da siteleri belli başlı kriterlere göre gruplara ayırabiliriz, artık gerisi şans:) aslında bir de kısa süreli olacağı için çok da önem arz etmiyor pr değeri falan

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tema yetişirse koyarız tabi ama bizim tasarımcı da dandik çıktı. :)
Başka yılbaşı organizasyonu fikriniz var ise değerlendirebiliriz.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Aslında benim de bir fikrim var yılbaşı çekilişiyle ilgili(her ne kadar yılbaşı kutlamayı sevmesem de) İsteyen üyeler çekilişe katılsın, çekiliş sonucu her iki kişi birbirinin sitesinin bannerlarını 1 haftalığına veya 1 aylığına koysun. Yani atıyorum çekilişte perseusla ben çıktım, o benim sitemin, ben de onun sitesinin bannerını ekleyerek reklamımızı yapalım

Ama bu pek hediyeye benzememişki. Yılbaşı çekilişi sonuçta. Artık banner, link, reklam dışında bişeyler yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5