İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetforum hırsızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Srdr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumun kime ait olduğunu bilmiyorum ama sahibi her kimse siteme eklediğim içerikleri olduğu gibi kendi sitesine geçiriyor. Sitem hakkında yazdığım "Hakkında" sayfasını dahi olduğu gibi kendi sitesine geçirmiş durumda. Kategori adlarından tutun eklediğim resim,içerik ve konulara kadar hepsini birebir sitesine kopyalamış.

İyinetforum.com'un sahtekar adminini tanıyan varsa ve pm atarsa sevinirim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:)
Kendisi meşhurdur, forumda konuları aratırsan bulursun hakkında bişeyler

turknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
selam dikkatimi çekti forum hakkında kötü isim yapmayalım yoksa sizleri bilişim suçlar müdürlüğüne şikayet edicem kendim havukatım işiniz yaş olur konuyu silin yada kapatınız !

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ya bırak bu işleri kardeşim. Günlerdir msn'den yardım istiyosun elimden geldiğince yapıyorum sonra siten neresi dedim iyinetforum dedin. Saçma sapan şeyler sorup duruyosun ne avukatından bahsediyosun ya. Şikayet edicekmişte pehhh.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İplere bakın iplere kesin aynıdır :D Vahh yavrumm bide şikayet edicekmiş :D Bide avukatmış.Söle bakalım hangi baroya bağlısın , adın ne (avukatsın ya sölemekten çekinmezsin):D

Srdr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyu açanda kendidir kesin:D Boş iş adamı...

bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın. Modlar ip adreslerini karşılaştırılırsa ve üyeliğin hakkında inceleme başlatırlarsa sevinirim. Hakkımda bilgi isteyen kişilerin pm atması yeterli.

selam dikkatimi çekti forum hakkında kötü isim yapmayalım yoksa sizleri bilişim suçlar müdürlüğüne şikayet edicem kendim havukatım işiniz yaş olur konuyu silin yada kapatınız !

pm atın size tüm bilgilerimi göndereyim , dava açmanıza yardımcı olurum , yeterki açın :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
4 mesajın var neyi inceleyecekler alasen :D Bide bilmediği konular demezmi.Ne bilmek gerekiyormuş:D Aynı kişi değilsen değilsindir , beklerim böyle birşey de o yüzden yazdım :D

Ayrıca zaten şikayet dilekcesi yazıp yarın verdiricem savcılığa avukat olmayıp avukatım diye gezmek neymiş bi anlasın.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88

hangi avukat havukat olarak kendini tanıtır ki? :D
ayrıyeten şöyle de bir şey var;
Ya bırak bu işleri kardeşim. Günlerdir msn'den yardım istiyosun elimden geldiğince yapıyorum sonra siten neresi dedim iyinetforum dedin. Saçma sapan şeyler sorup duruyosun ne avukatından bahsediyosun ya. Şikayet edicekmişte pehhh.

son olarak;
4 mesajın var neyi inceleyecekler alasen :D Bide bilmediği konular demezmi.Ne bilmek gerekiyormuş:D Aynı kişi değilsen değilsindir , beklerim böyle birşey de o yüzden yazdım :D

Ayrıca zaten şikayet dilekcesi yazıp yarın verdiricem savcılığa avukat olmayıp avukatım diye gezmek neymiş bi anlasın.

daha kaç tane hesap açacaksın iyinet'te anlamadım ki :mad:

turknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
serdar msn gel kardeş ne adamsınız yahu bu kadar uzattınız gitti ayıptır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5