İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet'i bırakmam hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhaba arkadaşlar, normalde böyle bir konu açmayacaktım ama sanırım bir konu açılmış sonradan duydum ve bilgilendirme gereği, daha doğrusu 1.kişiden direk bilgilendirilmeniz gerektiğine inandım.

İyinet forumlarında 1 sene Teknik Yetkili olarak görevde bulundum. İyinet'in yönetimi çok yetersiz olduğu zamanlarda bütün zamanımı buraya harcayıp yöneticilerin ilgilenmesi konularla ilgilendim. Moderatör olmadığı için moderatörlük yaptım, şikayetlerinizi dinledim, orta yol buldum, forumu geliştirdim aynı zamanda. Burada olan çoğu kişi bilir ki karşılığında hiç bi şey almadan ve hiç bi beklentim olmadan gerçekleştirdim bunları. Hatırlıyorumda ilk geldiğimde forumun yarısından çoğu İngilizceydi, daha Türkçeleştirilmemişti bile. :) Ne günlerdi.

Neyse, 1 sene geçti, İyinet o zamandan bu zamana çok daha güzel ve hareketli bi döneme girdi. Bunu görebileceğimi biliyordum ve çoğu zaman söyledim konularda "sabırlı olun, çok daha iyi olacağız" gibi. Ancak her gelenin bir de gidişi vardır ve olurda.

Bu gerek yönetim üyeleriyle anlaşılmazlık olsun gerek görevinizi benimsemeyişiniz olsun sıkılmanızda olabilir ama elbet böyle bişey olur ve sebep doğacaktır. Sebebi merak edenler için: kendime köpek muamelesi yaptırmadım, şu zamandan sonra da yaptırma gibi bi durumum yok. Kaldı ki yönetimin bana ihtiyacı olmadığı bi zamanda çıkıp zorla kalmayacağımı da bilmenizi isterim.

Bu forumdaki yöneticilerle herhangi bir kırgınlığım olmadı olmazda ha, yönetici sıfatına yakışamayacak kişi bulunuyor yönetimde ama öyle kişilerle de muhattap olma gereği duymuyorum.

Ovetto - Saygıdeğer bi insansın, çoğu zaman geyik yapıyorsun ve güldürüyorsun ama, seviliyorsun. Fikirlerin her zaman mantıklı ve güzel olmuştur.
sempaty - Her zaman konulara en objektif yaklaşan kişisin, öyle de olmuşsundur. Yorumların kesinlikle tek kişiye göre değil, iki kişi ya da kişilere göre olmuştur. Bu yönetimde kalman İyinetin yararına olacaktır, şüphesiz.
Xman - Saygıdeğer bi abisin benim için, geçmişte sana saygısızlık yapmıştım ama özür dilediğimi de hatırlıyorum. Yine de özür dilerim saygısızlık için, muhtemelen aptalca bi günümdü. Yönetime geri dönmene sevindim.
Loi - Yönetimi ayakta tutabilen insansın abi. Sensiz sanmıyorum ki bu yönetim bu kadar ayakta kalabilsin. En çok saygı ve sevgi duyduğum insan da sensin bu yönetimde. Kişisel olarak her zamanda saygı duyacağım sana. Güzel bir yöneticisin, hayatında da böyle olman dileğimle.

İç tarafı görmüş ve dışarıdan birisi olarak söyleyeceğim tek şey;
Bu ve bunun gibi davranışlar İyinet'i yine değersiz bir site kılacağı yönündedir. Yapılan hataların farkına varmamak ve üzerine gidip tekrar tekrar hatalar yapmak, kullanıcılardan saklamaya çalışmak ve kullanıcıların bazı haklarını elinden almak isyanı ateşler. Yönetici olarak düşünün ve bunların farkına varın artık. İyinet'e verdiğim değer büyüktür, bu konuyu açmamın ikinci sebebi de budur.

Saygılarımla, sevgilerimle.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İyinet'e vermiş olduğun emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
İyinet hepimizindir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5