İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Iyineti Canlandirma Fikrim

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu konuda da belirtmistim ama bence coook onemli ve guzel bir fikir o yuzden ayri bir konu actim, burada tartisiriz onerimi :D

Onerim :

Aklima bir fikir geldi canlandirmak icin,

Iyinet'e bir webmaster gazetesi/dergisi ekleyebiliriz. Guncel konular da bulunan ama teknolojiye onem veren bir gazete. Su an forumda cikarilan dergi gibi degil, forum.iyinet.com gibi, gazete.iyinet.com mesela gazetenin reklam alanlarini forumun reklamlariyla doldururuz, site biraz olsun canlanir bence Hatta forumdan bazi uyeleri (mesela beni ahahahahha ) bu gazeteye kose yazari olarak aliriz, hem guncel konularda yazilar yazarlar hem de webmasterlik konularinda vb....

Nasil ?

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konuda da belirtmistim ama bence coook onemli ve guzel bir fikir o yuzden ayri bir konu actim, burada tartisiriz onerimi :D

Onerim :

Aklima bir fikir geldi canlandirmak icin,

Iyinet'e bir webmaster gazetesi/dergisi ekleyebiliriz. Guncel konular da bulunan ama teknolojiye onem veren bir gazete. Su an forumda cikarilan dergi gibi degil, forum.iyinet.com gibi, gazete.iyinet.com mesela gazetenin reklam alanlarini forumun reklamlariyla doldururuz, site biraz olsun canlanir bence Hatta forumdan bazi uyeleri (mesela beni ahahahahha ) bu gazeteye kose yazari olarak aliriz, hem guncel konularda yazilar yazarlar hem de webmasterlik konularinda vb....

Nasil ?

DLE veya WP kurulup sitede ki belirli kişileri yazar yapıp SDN'de ki forumda tartışma gibi bir şey olabilir gerçekten. SEO anlatım dersleri ve internetteki önemli güncellemeler buradan yayınlanır. Hem takip edilmesi daha da kolay olur. Fikir güzel herkes bir şeyler katarsa daha da mükemmel olacaktır, tebrik ediyorum ve herkesi beyin fırtınasına davet ediyorum.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Benim dedigim webmasterlik haberlerinin yani sira, bildigimiz hurriyet.com.tr deki gibi haberler de olsun diyorum, hani burada da haberler paylasiliyorya, onun gibi :D hem belki biri sadece haber okumaya girer ama sonra foruma uye olur ve webmaster olmaya karar verir?

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim dedigim webmasterlik haberlerinin yani sira, bildigimiz hurriyet.com.tr deki gibi haberler de olsun diyorum, hani burada da haberler paylasiliyorya, onun gibi :D hem belki biri sadece haber okumaya girer ama sonra foruma uye olur ve webmaster olmaya karar verir?

Benimde dediğim tam olarak o dostum. Ama herkes düşüncesini paylaşmalı.

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bataklıkta çırpınmak gibi bu forumu canlandırmak yerine canlandırılması gereken bir yer daha açmaktır.Kişisel fikrim.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bataklıkta çırpınmak gibi bu forumu canlandırmak yerine canlandırılması gereken bir yer daha açmaktır.Kişisel fikrim.

Şöyle bir örnek var önümüzde: SDN.
SDN'de bir çok kullanıcı portaldan içeriği okuyup daha sonra forumda görüşlerini iletiyor. Hem portalda ferah bir ortam oluyor. Bu şekilde zaten SDN bir çok üye elde etti.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tabi, bence de ama bunu siteyi bayaa bir costuracagina inaniyorum :D belki de hit ve alexa siralamasi olarak r10.net'i bile gecebiliriz? :D

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir haber portalının olması oradan buraya ziyaretçi çekebilir bu doğru ama ziyaretçiye direk ulaşmak ilk hedef olmalı bu sebeple forumun seo alt yapısı güçlendirilerek bu haberlerin vs.Portalda olabilecek herşeyin forum sitesinde paylaşılarak aynı sonuca daha garantili bir yoldan ulaşılabileceği görüşündeyim dediğim gibi kişisel bir fikir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Düşünceler güzel. Bizlerinde portal oluşturulması fikri var. Yeni tema ile birlikte bir aksilik olmazsa portalımızda olacak. Normalde şimdiye kadar çoktan geçmiştik yeni temaya. Fakat temayı yazan kişiler henüz teslim etmediler. Planlanandan çok daha uzun sürdü. Bizlerde sizin gibi bekliyoruz. Fakat fikirlere açığız..

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Düşünceler güzel. Bizlerinde portal oluşturulması fikri var. Yeni tema ile birlikte bir aksilik olmazsa portalımızda olacak. Normalde şimdiye kadar çoktan geçmiştik yeni temaya. Fakat temayı yazan kişiler henüz teslim etmediler. Planlanandan çok daha uzun sürdü. Bizlerde sizin gibi bekliyoruz. Fakat fikirlere açığız..

size PM attim, lutfen bakiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5