İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet'in satışı Webrazzi'de

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende webrazziyi kurumsal tarzda duzgun bır sıte benımsemıştım,
şu yazıyı okudum ya dibe vurdu gozumde, muhtemel nıyınetten banlanmışdır zamanında bellı bır sorunu olduğu,

Webrazzi gibi bir sitenın dalgageçergibi ithamalra vurup kendını çok yukseklede gormesı komık durmuş, ustelık yetmemış yazısına 2 maddede ekleyıp trıbunelre oynamış,
Hoş altta duzguncecevabını veren 3 - 5 kişi çıkmış..

Maili atanda çok iyi yazmış bence, arşivlere bakın demış vs. noktanın her haberını goruyoruz zatne nokta bunu ald şunu aldı şoyleyaptı boyle yaptı, Türkiyenın ılk webmaster forumunu vs. yazmışsın neden bu kadar dert edıyorsun anlamadım :)

VeLi33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar kendini hürriyetin veya milliyet web sitesimi sanıyor millet kafayı yemiş bu tür insanlar nasıl büyütürler böyle siteleri anlayamıyorum :S

VeLi33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoksa webrazzinin hiti felan mı düştü de böyle bir reklam a ihtiyaç mı duydu? :):):)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ,

IYINET Sitelerinin genel işleyişiyle sorumlu kişiyim. Site sahibi ile aramızda ki fark yönetime ve işleyişe karışmamasıdır. Sadece işin teknik boyutuyla ilgilenmekte ve müdehale gerektiğinde arkaplanda çalışmaktadır. Satış sürecinide yönetim ve işleyişe dahil edebiliriz.

Bu mesajı yazan kişi açıkca belirttiği şekilde bu mesajı tarafımızdan kendisine gönderildiğini iddia etmiştir.

İlgili konuda ki mail içeriği tarafımızdan gönderilmemiştir.

Bu maili herhangi bir üyemiz göndermiş olabilir. Bu normal bir durumdur ve yönetim ile ilgisi yoktur.

İlgili mail içeriği tarafımızdan teyit edilmemiştir. Bu mesajı yönetimimize veyahut site sahibimize lans eden kişiler kendi iddialarını yansıtmışlardır.

Konu ile ilgilenen tüm kişilere duyurulur.
(yukarıda ki metin ilgili linktede paylaşılmıştır.)

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İyinet gelirlierini kanıtlayamadı o yüzden kimse almadı yoksa herkes almaya hazır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5