İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinette neler oluyor?

M

MafyaDizisi

Misafir
Bir site var. Şu an erişim yok siteye. Fakat iyinete bakıyorum 1000 tekil hit almış görünüyor o site . İyinette birşeyler mi dönüyor???

(Not: Site sadece bende açmıyor değil, bir çok arkadaşıma sordum onlarda da o site açılmıyor.)

M

MafyaDizisi

Misafir
Hayır benim söylemek istediğim sorun olması değil. Sorun olduğu halde hitinin yükseliyor olması?
(Sorun dün geceden beri var ve hala hitleri yükseliyor :p )

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresı nedır bence boyle zarf atmalarla kımse bişey anlayamaz açıkca sole arkadaşım nedne çeknıyosun ?

Z

zeynelkoc

Misafir
açılıyor sorun yok

sanırım sitesine girilsin diye yeni bi yöntem bu hayırlısı

ayrıca o hit sayılarını bence biraz daha düşürün girenler hemen anlar ne olduğunu ( ;

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitler çoğul phpnuke gezilen sayfalarin hepsini sayıyor ondan orada yüksek gözüküyor normalda hesaplarsak 2000 ziyaretçi girmiş olsa kişi başı 11 sayfa gezmiş olsa buda 22000e eşittir matematik sanattır :p

M

MafyaDizisi

Misafir
Galiba Bizim burda ADSL'de bir problem var o yüzden açılmıyor.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mafya dızısı butun arkadaşlarında açmıyordu ? dosatum ttnet de sorun veya adsl de yok bundan oncekı 8 gun boyunca vardı zaten ve sorunlar giderildi herkes normal hayata dondu :) ynı

H

hitmp3tr_com

Misafir
evet adsl böyle yapıyor bende kendi sitelerime giremediğim oluyo arkadaşlara söylüyom onlar girebiliyo.

bu telekomu uyandırmak lazım.

F

fifasct

Misafir
bugün bir sorun yoktu bende baktım o siteye. herhald aranızda rekabet var ama bnce yarım bir proje gibi
yani dizi habire ceza alıyor hadi kapandı ne oclak bu siteler :D???

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde ADSL yoğun olan bölgede proxy kullandığı için malesef bu tür problemler çok oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5