İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet'ten sonra...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Açıkcası bende domaine talibim. Açık arttırmanın son tarihini bekliyorum.Kalkıpda kör pazarlıkçı taklidi yapıp, etmez bu domain bu kadar demek bile yanlış.Sonuçta ortada sadece forum yok.. İşler bir sayaç servisi, iyi.net gibi 3 harfli jenerik bir domain ve ölü olsada, insanların ilk forumu olan bu forum.. Ben yada başkası.. Kim alırsa alsın, umarımki kullanıcıların düşüncelerini dikkate alır ve çok daha iyi yerlere gelir..

bende diyordum neden becereksiz acemi bir teklif sunmadı. :)

Eskilerden çok güzel paylaşımların olurdu bu sitede. Umarım ilerleyen zamanlarda tekrar olur.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
olur tabi neden olmasın. şimdiki belirsizlikten dolayı böyle. hele el değiştirsin ya da kesin karar verilsinde ondan sonra başlar kendini toplamaya.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
el değiştirirse daha hareketleneceği aşikardır. alan kişi planlarını yapmıştır, kendi ekibiyle foruma yeni kan katacağını tahmn ediyorum

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha sonra bu konu gibi açık ve net şeyleri paylaşamaya biliriz hazır hep birlikteyken bir şeylere karar verelim diye dedim :)

Ekleme : Bence artık forum sisteminden kurtulmak lazım o kadar web master var her kes iki üç küçük script yazsa yada bölüm süper bir site çıkar ortaya en önemliside ticaretin en fazla yapıldığı web sitesi olması lazım yani en önemli konu ticaret :D geyik değil ticarette yapmak lazım bol bol mesela ticaret yapılacağı zaman işi yaptıran parayı sitenin hesabına yatırcak diyelim 100YTL bunun %5 ini site alıp işlem tamamlanınca kalanı işi yapanın hesabına göndercek.

2 yıldır söyleyip duruyorum iyinete söyledim sonra gelen yönetime söyledim.. hatta sadece yolunu yapın ameleliğini ben yapiyim dedim ama olmadı tabi bu büyük bir riskti sonuçta güven gerekir.. 5 senede insanlar bana güvenemediyse ben ne yapayım..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
belkide güvenilemiyen sen değilsin firar boşver

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide güvenilemiyen sen değilsin firar boşver

çok tartıştık siteye bir yenilik getirilmeli dedik bu böyle olmaz "farklı" olmak gerekir dedik logoyla olmaz bu işler dedik anlatamadık.. şuan türk webmasterın en büyük problemlerinden biridir ödeme almak.. buna çözüm getirirsek sadece farklı olmayız hizmet etmiş oluruz sektörün önünü açarız dedik..

tek bir adet itraderım var.. ondada arkadaşa vermesine gerek olmadıgını söyledim yani.. ben iş yaparken iyinetten firar ım diyorum bugüne kadar sadece bir kişi ile güven sorunu yaşadım .. koskoca iyinet olarak bu işin altından kalkamıcakmıydık?

kalkardık.. neyse tartışıcak birşey yok.. birşeyler yapıcak olursanız banada bi ses edin.. içinde benimde tuzum olsun..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ödeme bekleniyor olabilir. Bu da rakama bağlı bir hafta sürebilir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Satış henüz yapılmadı, GG da teklif veren arkadaş ile süreci başlatmaya çalışıyorum.
Satış olursa yada olmazda ki bu sanırım bir kaç hafta sürebilir siteye yazıp sizi bilgilendireceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5