İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izdns.com / isimtescil.net / yoncu.com sonsuz teşekkürler.

Dksy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sene 1997-2000 yılları www.izdns.com ile basladim domain ve hosting alimlarina ne olduysa firma kapandi fakat genede sayin emine hanima sonsuz tesekkurler.

1999-2000 yillarinda www.isimtescil.net ile tanistim hey gidi gunler o zamanlar firma sahibi bey ile bile görüşebiliyorduk sorunlarımızla hemen ilgileniyordu şimdi nerde, büyüdüler gittiler helal olsun. Bir ara kırgınlıgım oldu girmiyordum gecenlerde eski bir uyeligimi aktif ettim ve bir baktim kos koca 10 yıl gecmiş. Aradım hemen yardımcı oldular, eski günlerdeki gibi oradayim ve biz eski uyelere bazi hizmetlerinde cok uygun indirim yapiyorlar, sonsuz tesekkurler.

Yaklasik 10 yildir da www.yoncu.com domain hosting aliyorum, eskiler bilir farkli isimlerle bizlere hizmet veriyorlardı. Kim ne derse desin sektörün en saglam firmalarından, sonsuz teşekkürler selim bey.

Şimdi birileri atıp tutuyorsun demesin diyerek, bir resim ekleyelim demi .? Buyurun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5