İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzin Verilen Siteler

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabınız için Google reklamlarını göstermesine izin verilen URL'leri belirtmek üzere bu sayfayı kullanın. Tüm sitelere izin vermeyi ya da belirli siteleri listelemeyi seçebilirsiniz.

panelime girince bunu gördüm
bu olay tam süper olmuş bence

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonunda adam akilli birsey yaptilar. En azindan baskasinin kodlarimizi kullanmasini engelleyebiliriz artik.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben akşam bunu gördüm ve gerekli düzenlemelerimi yapmıştım kesin daha önceden böyle bir özellik gelmiştir bende yeni görüyorum diye başlıgını açmamıştım :)

güzel bir olay bence.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Deneyenler varmı ? Nasıl etkili oluyormu ? Yani kodu izin verilmemiş siteye ekleyince saymama yada reklam çıkarmama gibi bişimi yapıyor ?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Deneyenler varmı ? Nasıl etkili oluyormu ? Yani kodu izin verilmemiş siteye ekleyince saymama yada reklam çıkarmama gibi bişimi yapıyor ?

reklam çıkartıyor; hiç çıkarmaz olurmu (yani webmastera para vermeden reklam yapmaya devam edecek) ama tıklamaları saymayacak.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam çıkartıyor; hiç çıkarmaz olurmu (yani webmastera para vermeden reklam yapmaya devam edecek) ama tıklamaları saymayacak.

böyle düşünmen yanlış olmuş,bu zaten başkaları senin kodunu senin olmayan sitelerde yayınlamasın diye yapılmış birşey,reklam göstererek reklamverenlere ücretsiz reklam yapıyor böylece

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google cache de gözükmesi içinde yine ayrı bir url (hangisi olduğunu bilmiyorum) eklemek gerekiyor mu sizce.

ne kadar insan cache den siteye bakar bilmiyorum ...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi güzellik daha yapmışlar

Geçen hafta AdSense yayıncı kimliğinizi kullanarak reklamlarınızı gösteren yetkisiz siteler bulunmaktadır. Bu siteleri görüntülemek için lütfen burayı tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5