İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir / 3 Mayıs / Suyu Kesik Olan Varmı

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 2 gündür sular yok izmir de başka aynı sorunu yaşayan varmıdır?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yesilyurt. Annem ılgılenıyordu faturalarla fakat dedem hasta dıye ona bakıyor 1 aydır pek eve gelmıyor acaba faturayımı odemedı dıyecegım 1 ay ıcın kesmezler dıye dusunuyorum. fakat Komşudada su akıyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:)
Komşuda su akıyor sizde akmıyorsa,
Acaba İzmir'in başka yerlerinde suyun akıp akmaması önemli olur mu?

Suyu hemen kesmezler, gidin bir vanaya bakın; belki vana kapalıdır belki saati sökmüşlerdir

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anasını sattımın vanasının yerı saglam olsa hangısı kımın bellı olsa keske. Deli olcam Dus Alamıyorum. Bugun elektrıkler 3te geldı her saat bası gıdıyor delirdim resmen.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vananın üstünde büyükçe bi metal kap varsa su kesilmiştir, muhtemelen o da sizin vananızdır :D

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şerrolar kesmiş suyu. Yarın Açtıracağım. Unutmaya gelmiyor faturayı.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahım ya abi adam önce bi komsusuna bakar olmadı yan apartmana bakar kesin bir anlar iyiki sen belediyeyi aramadın sular kesin diye :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5