İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir ' de ikamet eden ekip arkadaşları aranıyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar, çok kısa süre içerisinde ( maksimum 1-2 ay ) bir ekip kurmak istiyoruz. Sürekli elemanların İzmir ikameti zorunludur. İşyeri izmir Mavişehir olacak ve servis bulunmuyacaktır. Eleman özellikleri klasik özellikte olup, okulunu bitirmiş kişilere öncelik verilecektir.

- Sistem mühendisi ( firmanın serverlerini yönetecek ) ( maaş ; 1.500 TL )
- Yazılım uzmanı ( Program yazabilcek düzeyde ) 2 kişi ( maaş ; 1.700 TL )
- Webmaster ( Php, ASP, Java ve Flash Uygulamalarına hakim ) 3 kişi ( maaş ; 1.500 TL )
- Grafiker ( photoshop ' a hakim ) ( maaş ; 1.500 TL )
- Pazarlama Elamanları ( 5 kişi ) ( maaş ; 400 TL + satış başı prim %10 )
- Sekreter ( bayan ) ( maaş ; 600 TL )
- Telefon destek elemanı ( web konusunda hakim ) ( maaş ; 700 TL )
- Seo uzmanı ( referanslı olması şart ) ( maaş ; 1.200 TL )

Şimdilik bu kadar ihtiyaç var. Lütfen cvleri p.m. ile gönderiniz. Olumlu olcak arkadaşlara dönüş yapılacaktır. Firmanın çalışma alanı firma bünyesine bağlı kurulcak portallar olacaktır. satış elemanları reklam satışı konusunda tecrübeli olursa çok iyi olur. Olumlu kişilerle görüşmeler yüzyüze yapılacaktır.

Ayrıca ilerleyen günlerde makale yazacak, post atabilecek freelance arkadaşlara da ihtiyaç olacaktır. P.m. ile gönderilmeyenler dikkate alınmayacaktır.

Teşekkürler

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
inşaallah bulursunuz,izmirde olsam mutlaka gelirdim görüşmeye.

grafikeri grafikerler.net'den rahat şekilde bulabilirsiniz.

T

trgy

Misafir
Dediğim gibi vaktim olsa olabilirdi ama öğrenci adam anca freelance. :)

Chameleon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyla alakalı olarak sizinle görüşmek istiyorum , bana messenger adresinizi ulaştırırsanız sevinirim , hayırlı günler , iyi forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi