chat ege.net

izmir/dikili Herşey Dahil tekne turu

kadersiz35

Pratik Üye
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
12
Yaş
26
Dikili'nin meşhur KALEM ADASI'nın eşsiz koylarını gezmek masmavi sularında yüzmek bol bol güneşlenmek ve doğal güzelliklerle kucaklaşan şirin koylarını bizimle keşfetmeye ne dersiniz. Gerçek bir doğa ile iç içe tatil için fazla zamanı olmayan fakat kısa tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen konuklarımız için düzenlenen bu program sizlere mavinin ve yeşilin kucağında tam bir dinlenme ve eğlence fırsatı sunuyor. Teknemiz 32 kişilik olup günlük tur, özel tur ve davetlerinizde hizmetinizdeyiz.

TEKNE TURLARINDA ZİYARET ETTİĞİMİZ KOYLAR

* Akvaryum Koyu
* Ilıca Koyu
* Hanımın Koyu
* Zindancık Koyu

TEKNE TURLARI ÜCRETE DAHİL AKTİVİTELER

* Tekne Ücreti
* Öğle Yemeği (Izgara Çipura ve Izgara Kanat salata)
* Meyve İkramı

Hareket Yeri: Dikili Balıkçı Barınağı
Hareket Saati: 11:00
Dönüş Saati: 18:30
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

yasarbkr

Onaylı Üye
Katılım
2 Mar 2020
Mesajlar
1
Yaş
39
Konum
İzmir
Dikili, ege kıyıları arasında rağbet görmeye başlayan, temiz havası ile daha bir çok kişiyi kendine çekeceğe benzeyen güzel bir yer. Dikili inşaat firması olarak bizde işin stresinden uzaklaşmak için mutlaka her hafta bu turlara katılmaktayız.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst