İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir Etkinlik

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle izmirde bir etkinlik olsa kaç kişi gelecek bunu görmek ve etkinlik konusunda fikirlerinizi almak için bu konuyu açtım.İzmirli olanlar gelip gelemeyeceklerini ve etkinlik için fikirleri alalım.. :)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelirim.Bu konuya cevap yazan arkadaşlardan ricam, şu gün olursa gelirim gibicesinden yada musait olursam gibicesinden yazmamaları çünkü herkeze uygun bir zaman ayarlamaya çalışacağız.Şimdi soruyoruz gelirmisiniz gelmezmisiniz :)?
Permission üzerine alınma :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok üstüme alınmam ben ortamın uygun oldumu gelirim dedimmi gelirim zaten uygun zaman olmadımı işlerim var zaman uymadı gelemem derim..

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Diyarbakır il temsilciyim ama izmire sık sık gidip geliyorum :) evet tarih ve ne gibi bir etkinlik belirlenirse daha mantıklı olur

izzyGM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam tarih verin herkezin uygun olmasını beklersek bulusamayız , bi tarih verın o gun musait olanlar gelır olmayanlarla bı dahakı bulusmada gorusuruz

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam tarih verin herkezin uygun olmasını beklersek bulusamayız , bi tarih verın o gun musait olanlar gelır olmayanlarla bı dahakı bulusmada gorusuruz

Tarihten önce herkes etkinlik önerisinde bulunursa daha uygun olur. Ne yapacağımızı bilip ona göre bir ayar veririz :)

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu temsilci belirlerse daha iyi olur bence. sonucta ben izmirli degilim ve izmiri bilen biri degilim. ne gibi etkinlik olabilir ne gibi etkinlik topluma ayrigi gibisinden izmirin icinde olmadigim icin genel kulturunu disardan bilirim. ama ne olursa bana uyar suan izmirdeyim bilginize

bir kac gun sonra burda yokum.. Diyarbakır'da olacağım

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilk olarak tanışma yemeği yada tanışma üzerine bir eğlence düzenleyebiliriz

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mantıklıdır tanışmak için konak ta felan yemeğe gideriz bi yere oradan alsancak karşı yakaya felan geçeriz turlarız bi yerde nargile felan nasıl?

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar izmir için bayramdan sonraki ilk iş günü yada bayramın 3.günü sizler için uygunmudur?

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2-3 restorant araştıracağım ortalama bir fiyat çıkaracağım gider için.Sizlere haber verir tarih belirleriz.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben uygunum bayramın 3. veya .4 günü veya bayramdan hemen bir kaç gün sonrada olabilir

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2-3 restorant araştıracağım ortalama bir fiyat çıkaracağım gider için.Sizlere haber verir tarih belirleriz.

fiyat önemli değil hallederiz ;)

sakın çıkma oraya buraya "abi biz bayramda 3-4 kişi gelip yemek yiyecezz ne kadar para alırsınız ahahah ne kadara yemekleriniz" felan filan diye rezilmi edcen bizi :p:p:p

sıkma canını arkadaş

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak etmeyin ben pahalı restoranların çoğunu biliyorum çok kazık yediğim için :( Arkadaşlar gün olarak net birşey belirleyelim.Bayramın 3.günü sizlere uygun mudur.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir konudan tam olarak etkinliği netleştiriyorum o zaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5