İzmir İli Bayındır Süt Üreticileri Birliği’ne VakıfBank Desteği

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
İzmir İli Bayındır Süt Üreticileri Birliği’ne VakıfBank Desteği


VakıfBank, İzmir İli Bayındır Süt Üreticileri Birliği ile imzaladığı protokol kapsamında, birlik üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketi sunacak. VakıfBank’ın kredi paketinde, birlik üyelerinin her türlü tarımsal faaliyet ihtiyaçları karşılanacak ve gelir akışlarına göre kendilerine özel ödeme planları hazırlanacak.


Halden anlayan bankacılık anlayışıyla tarım bankacılığı alanında özel çözümler sunan VakıfBank, son olarak İzmir İli Bayındır Süt Üreticileri Birliği ile kredi protokolü imzaladı. Protokol kapsamında birlik üyeleri, yem ve diğer girdilerin teminine yönelik VakıfBank’ın sunduğu cazip işletme kredisini uygun şartlarda kullanabilecek.

VakıfBank, Tarım Bankacılığı kapsamında, birlik üyelerinin; arazi, ekipman ve traktör alımına yönelik ihtiyaçlarını da karşılayacak.

Hasat dönemi ödemeli krediler

Tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlı uygulamaları ile tarım üreticilerinin hayatını kolaylaştıran VakıfBank, bünyesindeki uzman ekipleriyle yerinde analizler yapıyor ve kişiye özel çözümler sunuyor. Hasat dönemi ödemeli krediler ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlayan VakıfBank, aynı zamanda üreticilere danışmanlık hizmeti de sunuyor.


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Tarım Bakanlığı’nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda üreticiler, VakıfBank’ın uzman ekipleri tarafından bilgilendiriliyor. Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere TARSİM Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.


Hasadı bereketli geçen üreticilere altın hesabı


Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren VakıfBank’tan bir yenilik daha! Birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Bayındır Süt Üreticileri Birliği üyeleri, en yakın VakıfBank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını TL’ye çevirerek aynı gün çekebilecek.


VakıfBank Tarım Bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiler en yakın VakıfBank şubesinden ve www.vakifbank.com.tr adresinden öğrenilebilir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst