İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende izmirliyim. Gültepe boğaziçi ailem burada. kemalpaşada büyüdüm. Sakarya da okuyorum. Falan filan :) takım olayına el atan arkadaşlar olmuş izmirde tek tutulacak takım var oda gözgöz tabiki :D (kendi düşüncem diğerleri alınmasın)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Izmir'liler çoğalıyor ee ne zaman gidiyoruz Inciraltına :)

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne zaman düzenlenicek buluşma oldukça fazla kişi olduk :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vay Bambam :D Hala aynı yerdemi oturuyon :D Ben filinta bu arada :D
Bende izmir deyim. Yeşilyurt - Bornova iki yerde birden. Düzenleyin bı organızasyonda akalım bari. Hıc olmadı bı aksam yemegını bırlıkte yıyelım derim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ohhh bi gidelim yaza doğru kuzu çevirmeye , arabalar yetermi:D

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bnmkı 4 kişi alır :D ama kuzu cevırme fln zor işler :D bı aksam bırlıkte oturup yemek yıyelım sohbet ederız ıyı olur derım.
Dimi Trgy? siteyi aldık ıslatmadık :D

T

trgy

Misafir
Gelin benim eve mangal yakarız kuzu sığar mı bilmem balkona :p Karşıyakaya karşı ... :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sabah 10 da başlasak toplanması yola çıkışı , varışı 1-2 saat sürse 12 de ordayız kuzu cevirme 7-8 saatte oluyor yani 7 saat boşuz :D yemek yemeside 1-2 saat sürse akşam 9-10 da geri döneriz.Bide işi bilen biri varsa o kuzu cevirme yemede yanında yat olur...

7 saatte ne olur leptoplar çıkar projeler ortaya dökülür el mahkum gidende olamıyacak...

Benden sölemesi :D

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Projeler ortayamı dokulur :D orası yaş iş :D Valla anlatması guzel baharda geldı.

T

trgy

Misafir
Hep beraber sahil evlerine de gidebiliriz , yeni + balık. :) Ben her gün boşum diyebilirim 4 ders alabildim bu dönem :p

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne okuyosun nerde okuyosun hocam? : ) Ya rakıdan son zamanlar sogudum baya. Sız ıcersınız ben balık kısmı ıle ılgılenırım :D

T

trgy

Misafir
Bilgisayar Mühendisliği - İzmir Ekonomi'de Balçova'dayım. İlla ki geliyorsunuzdur buralara malum alışveriş mağazaları var. :)

O zaman bi başlık açalım buluşma düzenliyelim. :) Biri ilgilensin yalnız o başlıkla ben kesin takip edemem başlığı. :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet gelirim ayda 1 2 defa o tarafa mutlaka. Bır tarıh belırleyıp bı aksam cıkalım derim;)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ne zaman gidiyoruz inciraltına demesem kimseden ses çıkmayacak, millet dünden razıymış birisinin ateşlemesini bekliyormuş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5